2737
2739
عنوان

اقدامی های مهر 98

| مشاهده متن کامل بحث + 93724 بازدید | 10548 پست
عزیزم آناد جان هم خیلی خوشحال شدم برات و هم خیلی ناراحت ازینهمه درد و سختی که کشیدی. نمی دونم حکمت خ ...

ممنونم عزیزم 

لطف داری واقعا سه سال سخت بمن و همسرم گذشت و امیدوارم بچمون رو سلامت بقل کنیم 

از ته دلم واست ارزوی یه بارداری سلامت و خوب رو میکنم که دوران خیلی خیلی خوبی رو توش بگذرونی 

ممنونم عزیزم  لطف داری واقعا سه سال سخت بمن و همسرم گذشت و امیدوارم بچمون رو سلامت بقل کنیم&nb ...

انشالله حتما همین طور میشه عزیزم.

آناد جان برام دعا کن فردا پانکچر دارم. نگرانی ریخته تو سرم امشب و یکم اعصابم خورده. دعا کن به خوبی بگذره.

خنُک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش | بنماند هیچش اِلا هوس قمار دیگر 🌱🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله حتما همین طور میشه عزیزم. آناد جان برام دعا کن فردا پانکچر دارم. نگرانی ریخته تو سرم امشب ...

ایشالله که خوبِ خوب میشه 

سعی کن ارامش داشته باشی اگرچه میدونم سخته ولی من چه سرِ بارداری قبلیم چه این یکی چیزی که تجربه کردم این بود که بیخیالی واقعا رو نتیجه تاثیر گذارِ چون من در صورتی باردار شدم که ۱۰ درصد هم احتمال نمیدادم ، یعنی حداقل دو سه تا دکتر بهم گفتن با توجه به آزمایشای من و شوهرم امکانِ طبیعی باردار شدنم خیلی خیلی کمِ ولی همون ماه که بخاطرِ کرونا کلا دکتر و همه ی پیگیریام رو بیخیال شده بودم باردار شدم

2728
ایشالله که خوبِ خوب میشه  سعی کن ارامش داشته باشی اگرچه میدونم سخته ولی من چه سرِ بارداری قبلی ...

قربونت عزیزم. چند روزه سعی کردم بیخیال و خوش باشم ولی یک ساعت پیش ببخشید یه ترشح خیلی غلیظ و زیاد دیدم که همیشه بعد تخمک گذاری دارم. یهو ریختم به هم. دو ماه پیش هم بخاطر همین آزاد شدن تخمک آی یو آیم کنسل شد. واقعا آی وی اف پروسه ایه پر از فکر و خیال... این فکر میگذره اون یکی فکر میاد.

قربونت عزیزم. چند روزه سعی کردم بیخیال و خوش باشم ولی یک ساعت پیش ببخشید یه ترشح خیلی غلیظ و زیاد دی ...

مگه بهت دارویی که جلوی ازاد سازی رو بگیره نمیدن؟ 

میدونم دورانِ سختی رو میگدرونی حالا من اینجوریش رو نه از نوعهای دیگش رو قبل از بارداری دومم گدروندم یادتِ که؟ 

کلا ادم همش میگه از این مرحله بگدرم راح بشم ولی هر مرحله چالشها و مسکلات خودش رو داره

چاره ای نیست باید تحمل کرد و رفت جلو

مگه بهت دارویی که جلوی ازاد سازی رو بگیره نمیدن؟  میدونم دورانِ سختی رو میگدرونی حالا من اینجو ...

برای آی یو آی نمیدن . روز ۱۱ خودش آزاد شد. ببین من تاحالا چند بار که داروی تحریک داشتم یک بار تخمکم قبل اچ سی جی آزاد شده و  دو بارن بعد آمپول آزادسازی هم که می گن ۳۶ ساعت بعد آزاد میشه مال من زودتر آزاد شده، مثلا چند ساعت بعد. برای آی وی افم آمپول آزادسازیو دیشب ساعت هشت و نیم زدم. به دستیارش چند بار گفتم که آمپول آزادسازیو دیرتر بزنم گوش نکرد. نمی دونم شایدم من دارم اشتباه می کنم. آخه من چهارتام فولیکول بیشتر نداشتم یکی دوتاشم آزاد شده باشن دیگه پانکچر فایده نداره. 

آره عزیزم، تو هم واقعا خیلی اذیت شدی. انشاللا زودتر تموم بشه این مرارتهایی که می کشیم!

2740
برای آی یو آی نمیدن . روز ۱۱ خودش آزاد شد. ببین من تاحالا چند بار که داروی تحریک داشتم یک بار تخمکم ...

حالا احتمالش هست که اینجوری که فک‌میکنی نباشه 

من مدتها درگیرِ عفونت بودم و بعد از سرکلاژم ترشحاتم بدتر هم شد ولی نه سوزش داشتم نه خارش نه بوی بد هرچی به دکتر گفتم گفت نگران نباشم بخاطرِ سرکلاژِ و گفت خودم رو با اب و جوش شیرین بشورم من روزهای زیادی سر این موصوع نگران بودم و میترسیدم که منجر به زایمان زودرس بشه ولی حق با دکتر بود و واقعا مشکلی نبود منظورم به اینِ که شاید اونجوری نیست که فکر میکنیحالا برو دکتر ببین چی میگه ،

ایشالله که تموم میشه و هممون با دل خوش و آرامش به روزای بهتر میرسیم

برای آی یو آی نمیدن . روز ۱۱ خودش آزاد شد. ببین من تاحالا چند بار که داروی تحریک داشتم یک بار تخمکم ...

من پارسال پاییز و زمستون انقدر بدبختی و سختی سرم اوار شد و یه سری علایم و لک بینی های مسخره و یه کیستی که دکتر گفت باید دربیاد و بعدا معلوم شد چیزی نبود که از حرص و جوش من تو ۶ ماه چند کیلو وزن کم کردم

فقط فک کنم دو کیلو اینا تو یه هفته ۱۰ روز سر اون جریان بارداری شیمیاییم تو مهر کم کردم انقدر که حالِ روحی ام خراب بود!

من پارسال پاییز و بهار انقدر بدبختی و سختی سرم اوار شد و یه سری علایم و لک بینی های مسخره و یه کیستی ...

راست می گی واقعا یه وقتهایی همین حرص خوردنها باعث میشه کلی حال روحی بد پیدا کنیم و بعد بفهمیم چیزی نبوده و الکی غصه خوردیم و استرس داشتیم.

الان با خودم فکر کردم حتی اگر اینی که فکر می کنم هم شده حتما حکمتی درش بوده. حق با توئه باید قوی باشیم. چاره ای نیست.

و این روزا فقط دعا میکنم میگم خدایا بعد اینهمه سختی و روزای پراسترسی که گذروندیم فقط به سلامت بزارش ...

عزیز دلم خیلی خیلی برات خوشحال شدم انشالله بسلامتی بغل بگیری و بارداری ختم بخیر بشه منم هفته ۹ خونریزی کردم گفتم تمام شد ولی خدا باهام بود و امیدوارم همه مادرهای باردار بچه هاشون سالم بغل بگیرن🤲🤲🤲

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲
2706