2733
2739
عنوان

اقدامی های مهر 98

| مشاهده متن کامل بحث + 93728 بازدید | 10548 پست
باشه عزیزم ،وای مثل منی ،منم خواب که نداشتم،الان مثلا بهتر شده، روزها خواب ندارم شبا ام یک‌میخوابم ت ...

فکر کنم تا چند ماه بعد زایمان کمبود خواب رو داشته باشیم

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
فکر کنم تا چند ماه بعد زایمان کمبود خواب رو داشته باشیم

این دیگه باهامونه، خواب بجه ها هم کم میشه

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانومایی ک تازه باردار شدین یسوالی داشتم شما اونماهی ک باردار شدین خونریزیتون مقدارش و رنگش چطوری بود؟چنروز ادامه پیدا کرد؟درد پری داشتین؟

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
سلام خانومایی ک تازه باردار شدین یسوالی داشتم شما اونماهی ک باردار شدین خونریزیتون مقدارش و رنگش چطو ...

سلام عزیزم خوبی؟ باردار شدی به سلامتی؟

خنُک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش | بنماند هیچش اِلا هوس قمار دیگر 🌱🌈
2731
اصلا نگران این چیزا نباش گفتم بهت عزیزم جنین سالم به راحتی می چسبه به رحم حتی وسط دعوا و مرافه  ...

سلام

من امروز رفتم دکتر برای پانکچر  بهم ۳۲ تا اچ ام جی داد فقط. آخه سری قبل که برای آی یو آی رفتمم چهارتا زدم ولی فقط یه فولیکول داشتم. حالا قراره هفته بعد چهارشنبه روز یازده برم پیشش. ولی خودم وقتمو انداختم دو روز زودتر روز نه که سونو کنه حداقل ببینم چه خبره. خیلییی هول بود امروز اصلا وقت نذاشت برام. کلا از وقتی روز یازده ماه آی یو آیم تخمکم آزاد شد، میترسم ازینکه سر زمانی که میگه بیا برم پیشش. گفتم دور روز زودتر برم.

سلام خانومایی ک تازه باردار شدین یسوالی داشتم شما اونماهی ک باردار شدین خونریزیتون مقدارش و رنگش چطو ...

@نی_نی_یار_5    

لطفا این پستم رو پاک کنین😔🙏

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
سلام عزیزم خوبی؟ باردار شدی به سلامتی؟

سلام ممنون.۴روز لکه بینی داشتم فک کردم لانه گزینیه ولی الان پریود شدم

سلام ممنون.۴روز لکه بینی داشتم فک کردم لانه گزینیه ولی الان پریود شدم

به امید خدا به همین زودیا مامان بشی

2738
سلام من امروز رفتم دکتر برای پانکچر  بهم ۳۲ تا اچ ام جی داد فقط. آخه سری قبل که برای آی یو آی ...

عزيزم ٣٢ خيلي بيشتر از ٤ تا هست و قطعا تخمك بيشتري خواهي داشت.ولي اين كه بهت گفته روز ١١ دوره بري درست نيست.اگر معمولا تخمك گذاريت روز ١١-١٢ دوره هست حتما براي روز ٦ وقت بگير برو هم سونو شو و هم دكتر بايد به شما آمپولي بده كه تا روز پانكچر تخمكت آزاد نشه.تقريبا ٤-٥ روز قبل از روز تخمك كشي بايد ويزيت شي و هر روز يك عدد آمپول ستروتايد يا مشابهش رو بزني كه از آزاد سازي تخمك جلوگيري كنه بعد روز ١٠-١١ بري دوباره كه بهت آمپول آزاد سازي بده كه درست ٣٦ ساعت بعد از تزريق اون آمپول بايد پانكچر بشي

روز ٦ كه رفتي به دكترت بگو اگر ميشه بهت آمپول النوا هم بده.النوا فقط يك آمپول هست و خيلي موثره ولي به همه نميدن.بسته به شرايط هر فرد اگر نياز ببينن ميدن

عزيزم ٣٢ خيلي بيشتر از ٤ تا هست و قطعا تخمك بيشتري خواهي داشت.ولي اين كه بهت گفته روز ١١ دوره بري در ...

دقیقا من نگرانیم از همین زودتر آزاد شدنه. چون کلا این مدلم مثلا به طور عادی بدون قرص و اینا ممکنه روز ۱۴_۱۵ باشه تخمکگذاریم ولی با داروی تحریک روز ۱۱ هم شده آزاد بشه فولیکولام چون از دردش میفهمم خودم. من درواقع همون دوشنبه که برم یه جورایی رو هشتمم محسوب میشه چون روز اول پریودمو زودتر حساب کرده بودم. حالا پس همون هشتم میرم بهش اینهارو میگم. حالا مسئله اینجاست که من تاحالا چند بار اچ سی جی زدم همون شبش درد تخمکگذاری داشتم. میترسم اچ سی جیو ۳۶ ساعت قبل بزنم قبل پانکچر آزاد بشه.راهی نداره دیگه؟  این دکترها هم که انقدر سرشون شلوغه براشون مهم نیست این چیزها. الونوا رو اتفاقا منم بهش پیشنهاد دادم دیروز گفت هایپرت میکنه و ترسوندم.  

سلام بچه ها خوبین

این ماه بلاخره رفتم اقدام البته داستان داشت از دوازدهم آبان کیت حاله داشت هی پرنگ و کم رنگ میشد ولی ترشح تخمک گذاری نداشتم و درد تخمدانها بیشتر چپ بود.دوسه باری اقدام رفتیم.

تا 21 آبان ک درد تخمدانها راستم شروع شده واضح و ترشح تخمک گذاری شفاف هم داشتم اتفاقی کیت زدم کاملا پررنگ شد.برا اطمینان 12 ساعت بعدش رفتم ی اقدام دیگه فرداشم یعنی 22 آبان  کیت تقریبا پر رنگ بود ولی دیگه اقدام اینا نرفتیم تا امروز ک کیتم دیگه رنگ نداشت یعنی آزاد شده تخمک.دیگه توکل بر خدا و دعای شما دوستان ی پسر کاکل ب سر بهمون بده خدا

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا...آشوبم آرامشم تویی...❤ الان دیگه پنج گل😍

نکته جالب اینکه کیتم تو 28 پری مثبت شد عجیبه نه؟پریودام نامنظمه حتما بخاطر اونه

راستی بچه ها آناد جون نمیاد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام بچه ها خوبین این ماه بلاخره رفتم اقدام البته داستان داشت از دوازدهم آبان کیت حاله داشت هی پرنگ ...

انشالله دو هفته دیگه بی بی بزنی و مثبت بشه

انشالله دو هفته دیگه بی بی بزنی و مثبت بشه

ممنون عزیزم ب امید خدا .گلم شما اقدامات با تخمک گذاری چقدر فاصله داشت؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون عزیزم ب امید خدا .گلم شما اقدامات با تخمک گذاری چقدر فاصله داشت؟

درست یک روز قبل تخمک گذاری اقدام کردم یک روز بعدشم اقدام داشتم ولی مطمئنم با همون گرفته مثلا فردا تخمک گذاریم بود امشب اقدام کردم

2706