2752
2734
عنوان

اقدامی های مهر 98

| مشاهده متن کامل بحث + 93754 بازدید | 10548 پست
نی نی تکون میخوره عزیزم؟

نه عزیزم تکون نه ولی زیر دلم گاهی مثل حباب میزنه ،شما چی؟چند کیلو اضافه کردید تو این مدت؟

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه عزیزم تکون نه ولی زیر دلم گاهی مثل حباب میزنه ،شما چی؟چند کیلو اضافه کردید تو این مدت؟

منم همینطوری اون نی نی دیگه

من 8 کیلو اضافه کردم🙈🙈🙈

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
منم همینطوری اون نی نی دیگه من 8 کیلو اضافه کردم🙈🙈🙈

ماشالله خوب اضافه کردید ،من ۳کیلو اضافه کردم

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲
خیلیه میترسم تا زایمان 20 کیلو چاق تر بشم

الان مادر چاق میشه ،پاهای آخر وزن گیری مهمه

نکته جالب اینکه کیتم تو 28 پری مثبت شد عجیبه نه؟پریودام نامنظمه حتما بخاطر اونه راستی بچه ها آناد ج ...

بله بخاطر نامنظمی پریوده. و شاید دوره هات طولانیه.

اشالله که هرچه زودتر به مراد دلت برسی🤲

به شما یه پسر به منم یه دختر بده😍

منم همینطوری اون نی نی دیگه من 8 کیلو اضافه کردم🙈🙈🙈

سلام خوبی؟

بعضی وقتها اضافه وزن بارداری دست خودم آدم نیست.

واقعا نمیشه کنترل کرد. البته نه برای همه. چون ویارا فرق دارن. بعضیها بی اشتها میشن برعکس بعضیا همش گشنه ان و باید یه چیزی بخورن.

از بارداریت لذت ببر اشالله اضافه وزن هم زود برمیگرده بعد زایمان.

الان مادر چاق میشه ،پاهای آخر وزن گیری مهمه

سلام

خوبی؟

ویارت بهتر شده؟ دیگه راحت غذا میخوری؟

من خودم الان طوریم نباید معده ام خالی بمونه. گشنم نشده باید یه چیزی بخورم والا تهوع میاد و ضعف شدید که نمیتونم یه چیزی بیارم بخورم. بعضی حالتها تو بارداری دست خود آدم نیس. برا همین نمیشه برا کنترل وزن کار آنچنانی کرد. یا مثلا همیشه مواد غذایی کاملا مفید و مغذی خورد. چون میبنی دقیقا همونارو دلت نمیخواد. و نمیتونی بخوری.

سلام خوبی؟ بعضی وقتها اضافه وزن بارداری دست خودم آدم نیست. واقعا نمیشه کنترل کرد. البته نه برای هم ...

سلام عزیزم خوبم مرسی تو خوبی؟تو دلیت خوبه؟

آره واسه کنترل وزنم کاری نمیتونم فعلا بکنم موند واسه بعد زایمان

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
سلام خوبی؟ ویارت بهتر شده؟ دیگه راحت غذا میخوری؟ من خودم الان طوریم نباید معده ام خالی بمونه. گشن ...

سلام عزیزم خوبی اره بهترم ۱۶ هفته تمام شد خیلی بهترم بازم معده درد دارم ،اگه ضعف میکنی بخور ولی غذای مفید بخور ،من میگفتن دلستر برات خوبه ولی این مدت لب به چیزی مضر نزدم 

بله بخاطر نامنظمی پریوده. و شاید دوره هات طولانیه. اشالله که هرچه زودتر به مراد دلت برسی🤲 به شما ...

ان شاء الله عزیزم همه منتظرا ب مراد دلشون برسن و خدا ب شمام ی دختر ناز و قشنگ مثل دخترای من بده.ی پسر کپل ونازم ب من🙏

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا...آشوبم آرامشم تویی...❤ الان دیگه پنج گل😍
سلام عزیزم خوبم مرسی تو خوبی؟تو دلیت خوبه؟ آره واسه کنترل وزنم کاری نمیتونم فعلا بکنم موند واسه بعد ...

ممنونم ما هم خوبیم میگذرونیم دیگه.

اصلا نگران نباش با یکم اراده بعد زایمان همش برمیگرده من با ۲۱ کیلو اضافه وزن در بارداری بعد ۱۴ ماه از زایمانم لاغرتر از قبل بارداری شده بودم. شیرمم کم چرب بود و لاغرم نمیکرد شیردهی. با این وضع با یه رژیم اصولی و با انگیزه وزنمو کم کردم. 

الانم با قرنطینه و کمردردی که دارم قشنگ استراحت مطلقم انگار. خوب معلومه کم هم بخورم چاق میشم و شدم. ۵ کیلو اینا هم من اضافه کردم ناراحتم ولی چاره ای ندارم.

حالت تهوع دارم. دهنم همش ترشه. مری و گلوم میسوزه اکثرا😔

کلا راحت نیستم!

بدترین حالمم وقتیه که گشنمه و ضعف کردم ولی دلم نمیخواد چیزی بخورم یعنی هیچی میلم نمیکشه در اینصورت تهوع شدت میگیره!

2706