2733
2734
عنوان

اقدامی های مهر 98

| مشاهده متن کامل بحث + 93753 بازدید | 10548 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

@sarvesahi     عزيزم بيا از خودت خبر بده تو چه مرحله اي هستي؟

سلام خوبی عزیزم؟

من این دوره ال دی خوردم و چند روز پیشم آمپول هورمون رشد زدم. الان چند روزه دیگه نمیخورم تا پریود بشمو روز اول تا سوم باید برم پیش دکتر که ببینه چه خبره تا داروهای پانکچرو شروع کنه. راستی امروز رفتم آزمایش کاریوتایپ و ایمنی انعقادی هم دادم. 

تو چکارا می کنی ؟ خوبی

خنُک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش | بنماند هیچش اِلا هوس قمار دیگر 🌱🌈
سلام خوبی عزیزم؟ من این دوره ال دی خوردم و چند روز پیشم آمپول هورمون رشد زدم. الان چند روزه دیگه نم ...

سلام عزیزم ممنون خوبم

به سلامتی خراش هم دادی؟دکترت کی بود؟

من فعلا هیچی تو استراحتم میکرو هورمون هام رو بهم ریخته تو این دوماه همش لک بینی دارم 

2731
سلام عزیزم ممنون خوبم به سلامتی خراش هم دادی؟دکترت کی بود؟ من فعلا هیچی تو استراحتم میکرو هورمون ه ...

قربونت والا فعلا خراش انجام نداده. از دستیارش پرسیدم گویا دفعه اول خراش نمی دن. من با دکتر عارفی هستم. امروز وقت گرفتم روز سوم پری چهارشنبه باید برم پیشش. دیگه نمی دونم می خواد چکار کنه ولی احتمالا با توجه به سونو یسری آمپول دارو بده. قرار بود اولش بهم سینافکت بده، که بهش گفتم من به تحریک تخمدان خوب جواب نمی دم این شد که یه آمپول هورمون رشد داد نصفشو زدمو گفت اول تا سوم بیا.

راستی به من گفت حتما باید نتیجه اسپرم شوهرتو ارولوژ ببینه وگرنه پانکچر نمی کنم. نمی دونم چرا! البته گفت جواب اسپرم شوهرت خوبه. تغییر خاصی هم نکرده بود یکم درصد سرعتش شده بود دو درصد و دی اف آیشم خوب بود. نمی دونم بره دکتر نکنه بگه باید واریکوسل عمل کنیو این داستانها.  

سلام عزیزم ممنون خوبم به سلامتی خراش هم دادی؟دکترت کی بود؟ من فعلا هیچی تو استراحتم میکرو هورمون ه ...

من که خیلی امیدوارم برات دوستم. انشالله به زودی جواب بگیری اصلا خدارو چه دیدی شاید همین ماه زد و  طبیعی باردار شدی.

قربونت والا فعلا خراش انجام نداده. از دستیارش پرسیدم گویا دفعه اول خراش نمی دن. من با دکتر عارفی هست ...

به سلامتی عزیزم و به دل خوش

هورمون رشد خوبه منم زدم هم به تعداد و هم بلوغ تخمک ها کمک میکنه.این که گفته اورولوژ ببینه خوبه ولی نگران نباش کسی که داره میکرو میکنه نیاز به عمل نیست .دلم روشنه برات عزیژم میدونم میای خبر خوش بهم میدی به زودی

خراش هم بعضی دکتر ها بار اول انجام نمیدن به نظره من که کاره موثری نیست فقط دلخوشیه.اگر جنین سالم باشه به راحتی میچسبه به رحم اینو کلا تو ذهنت داشته باش و بعد از انتقال اصلا نگران هیچ چیز نباش خورد و خوراک و استراحت روی گرفتن میکرو اثری نداره و فقط و فقط سلامت جنین اهمیت داره

من که خیلی امیدوارم برات دوستم. انشالله به زودی جواب بگیری اصلا خدارو چه دیدی شاید همین ماه زد و &nb ...

قربونت عزیزم توکل به خدا

سعی کن تو این زمان مثبت باشی و ریلکس چون بهترین انتخاب همینه 

به سلامتی عزیزم و به دل خوش هورمون رشد خوبه منم زدم هم به تعداد و هم بلوغ تخمک ها کمک میکنه.این که ...

قربونت برم مرسی از حرفهای امید بخشت. راستش این روزا یکم اعصابم به هم ریخته میشه بخاطر یسری مسائل و بخاطر همین میگم کاش تو حال روحی خوبتری میرفتم تو سیکل... برام دعا کن هر چی به صلاحمه بشه. توکل به خدا.  

سلام عزیزم رفتی آنومالی؟

سلام عزیزم نوبت بهم داد برا ۲۸ ،چهارشنبه هفته بعد،شما در چه حالی من گاهی وقتا شکمم سفت میشه ،شما چی؟

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲
قربونت برم مرسی از حرفهای امید بخشت. راستش این روزا یکم اعصابم به هم ریخته میشه بخاطر یسری مسائل و ب ...

اصلا نگران این چیزا نباش گفتم بهت عزیزم جنین سالم به راحتی می چسبه به رحم حتی وسط دعوا و مرافه 

یه خانمی بود روز انتقال با شوهرش کلی دعوا کرده بود با غصه و ناراحتی رفت انتقال که مثبت شد.یکی دیگه بعد از انتقال از روی تخت افتاده بود.خلاصه از این داستانا زیاده 

منظورم از آرامش و مثبت بودن اینه که به نتیجه مثبت امید بالا داشته باش وگرنه زندگی هر روز یه قری میاد برای آدم و قابل کنترل و پیش بینی نیست.

عواملی که کمک به میکرو مثبت می کنه از دست ما خارجه 

سلام عزیزم نوبت بهم داد برا ۲۸ ،چهارشنبه هفته بعد،شما در چه حالی من گاهی وقتا شکمم سفت میشه ،شما چی؟

هر وقت انجام دادی بیا خبر بده

منم معده ام سفت میشه ولی شکمم نه فقط وقتایی که خسته میشم دلم درد میگیره خیلی بیخواب شدم نمیتونم بخوام 

همه اش آشوبه ذهنم شبا خوابم نمیبره روزم که کلا خواب ندارم

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
هر وقت انجام دادی بیا خبر بده منم معده ام سفت میشه ولی شکمم نه فقط وقتایی که خسته میشم دلم درد میگی ...

باشه عزیزم ،وای مثل منی ،منم خواب که نداشتم،الان مثلا بهتر شده، روزها خواب ندارم شبا ام یک‌میخوابم تا ۵ صبح عذاب خوابیدن از این دنده به اون دنده بشم 

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲
اصلا نگران این چیزا نباش گفتم بهت عزیزم جنین سالم به راحتی می چسبه به رحم حتی وسط دعوا و مرافه  ...

پس برم دعا کنم خدا ازون سالمهاش برام درست کنه تا بی اعصابی مامان بابای حساسش مانعش نشه! 😊 واقعا، اگر بخوایم منتظر باشیم روزی بیاد که همه چیز آروم باشه اون روز احتمالا هرگز نمیاد.  

2706