2737
2734
عنوان

عين واقعيته + عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 59 پست

این ک گفتی اون دنیا هم غصه میخورن بنظرم واقعیت داره

یبار من عمل داشتم ک بعدش مشخص میشد بیماریم سرطانه یانه مامانم خیلیییییی غصه میخورد گریه میکرد شبانه روز پدر و مادر مامانمم فوت شدن میگف یشب جقتشون اومدن ب خابم گریه میکردن میگقتن بسه دبگه چرا گریه میکنی مارو هم اذیت میکنی بچت هیچیش نیس خوب میشه!!!

همسرم دلیل من است. 💜🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من بخاطر اینکه خدا بهمون بچه نمیده ،داشت الان گریه میکرد،،آنوقت شما بچه دارین و نا شکرین،،قربون خدا برم

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  

اصلا تصویری که گذاشتی درست نیست حداقل درباره من صدق نمیکنه 

خود و دخترم خیلی مرتب و خندونیم

بچه عشقه الهی هر کسی بچه میخواد خدا نصیبش کنه❤️

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2731

بچه خیلی خوبه...شیرین ترین قسمت ازدواج ؛بچه دار شدنع بنظرم

من خانم خوشبخت هستم..الان در سال ۱۴۰۰.۵.۱۵ هستم..خدا را شکر میکنم که با کسی که دوست داشتم ازدواج کردم.خدارا شکر میکنم که خانواده همسرم مرا تا این حد دوست دارند..خدارو شکر میکنم که به من یه پسر خوشگل و سالم و باهوش داده است.......خدارا شکر که سال ۹۸ سال رسیدن به معشوقم شد...‌
بدون بچه زندگی پوچه

کاملا مخالفم..عمه من ۴۵ سالشه و توافق کرده بچه دار نشه به صراحت میتونم بگم هر دفعه من یه چیز جدید از این بانوی با کمالات یاد میگیرم..زندگی رو بسیار زیبا تر از ما و پرمعنی تر میبینه

البته نظر شماهم برای من محترمه

2740
اين خودخواهيه به نظرم 

خب مثل اینکه خیلی ببخشید ما نیاز به غذا داریم ازگوشت حیوانات استفاده میکنیم هم خودخواهیه؟

این یه نیاز فطریه 

مثل ازدواج

تاحالا فکر کردیم مردا چرا بار مسئولیت ازدواج رو به گردن میگیرند؟

منطق زیادیم تو زندگی بدرو نمیخوره دقیقا منم افکار شما رو داشتم و همیشه میگفتم بچه نمیخوام هیچوقت. نه فقط در مورد بچه در مورد مسایل مختلف زیادی منطقی فک میکردم. اما یه جایی فهمیدم گاهی باید بهضی چیزا رو رها کرد شک نکن زیادی منطقی یودن زندگی ادمو به سردی و خشکی میکشه اونوخت مشقتش خیلی بیشتره

خدایا از رحمتت نا امید نیستم

اگه با منطق شما پیش بریم پس لابد نباید شوهر کرد،چون ممکنه شوهرِ   بمیره  بعد زنه غصه بخوره.....نمیشه ک

من خانم خوشبخت هستم..الان در سال ۱۴۰۰.۵.۱۵ هستم..خدا را شکر میکنم که با کسی که دوست داشتم ازدواج کردم.خدارا شکر میکنم که خانواده همسرم مرا تا این حد دوست دارند..خدارو شکر میکنم که به من یه پسر خوشگل و سالم و باهوش داده است.......خدارا شکر که سال ۹۸ سال رسیدن به معشوقم شد...‌
2706