2733
2734
عنوان

عين واقعيته + عكس

540 بازدید | 59 پست

كاش شوهرم منطقه منو درك ميكرد در مورد بچه دار نشدن كاش!!!!من اصلا بچه دوست نداشتم به شوهرم ميگفتم بيا هرگز بچه دار نشيم تا جونيم تا مي تونيم عشقو حال كنيم و وقتي ام كه خواستيم بميريم با خيال راحت فارق از هر گونه نگراني از اين كه كسيو در دنيا داريم كه نگرانش باشيم با خيال راحت مي مرديم ..چون به نظر منم مادر شدن چزيه كه هرگز تموم نميشه حتي بعد مرگ ادم از اون دنيام بايد قصه بچه رو بخوره شايد باورتون نشه وقتي يه وقتا فكر ميكنم بچم يه روز قراره بميره قصه مي خورم كلا خيلي به نظرم بچه داري مسئوليت داره و اصلا درك نميكنم اساسا انسان چرا بايد اين مشقت رو به جونش بخره اخه!!! ميدونيد من ناشكر نيستما بچمم خيلي دوست دارم فقط بخش منطق مغزم زيادي فعاله فكر كنم😒 گرچه حالا كه بچه دار شديم و يك لحظه ارامش نداريم ديگه لخظات دو نفره نداريم زندگيمون كن فيكون شده شوهرم به منطق من رسيده ميگه كاش عقلم اون زمان ميرسيد چون خيلي نسبت به بچه مسوليت پذيري داره واقعا و واسش سخت شده به حرفم رسيده

منطقت غلطه !

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما هم دوست نداریم هیچ وقت بچه دار شیم

اصلا فکر مادر شدن برام فوق العاده وحشتناکه

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)

منطقِ من 

منطقه یچیز دیگس 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2740

نمی‌دونم مردا چرا این مسئله رو درک نمی‌کنن

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم