2733
2734
عنوان

عين واقعيته + عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 59 پست
دقیقا مشکل اینه که استارتر از بچه بدش نمیاد وگرنه خیلی منطقیه کسی که بچه دوس داره نیاره. مشکل اینه ا ...

ولی این منطق با منطق وجودیت و ذات خدا کاملا فرق میکنه..این یکی خیلی ساده و قابل فهم تره..مثلا وقتی من میبینم بدون بچه چقدر راحتترم و ذهنم و دغدغه هام کمتره یا وقتی تو دورو اطرافیام میبینم که چقدر اونایی که بچه ندارن زندگی راحت تر و بی دردسرتری دارن..خوب صددرصد قلبم و ذهنم سمت زندگی بدون بچه میره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب مثل اینکه خیلی ببخشید ما نیاز به غذا داریم ازگوشت حیوانات استفاده میکنیم هم خودخواهیه؟ این یه نی ...

اينا كه اصلا گفتيد شبيه هم نبودا قياس حيوان و انسان قياس نياز جنسي كه نياز دو طرفس زنو مرد هم ديگرو اغنا ميكنن با اين كه من بچه دار ميشم يه انسان رو به دنيا ميكشم بخاطر نياز به توليد نسل خودم 

2731
من پولم به اندازه كافي دارم مشكلم پول نيست اصلا حرفم چيز ديگه ايه

ببین اگه پول داری یه پرستار خوب پیدا کن دیگه قیافت شبیه عکسی که دادی نمیشه به خودت میرسی به تفریحت به عشقت در کنارشم عشق بچه هاتو داری 

ولی این منطق با منطق وجودیت و ذات خدا کاملا فرق میکنه..این یکی خیلی ساده و قابل فهم تره..مثلا وقتی م ...

اطرافت نگاه میکنی اینم میبینی که کسای که مجردن خیلی بی دغدغه تر و راحتری دارن مسءولیتشون خیلی کمتره پس ازدواج هم نباید کرد. شاید زندگی متاهلی مسءولیت هایی رو در پی داره اما حس خوب عشق دوس داشتن و باهم بودنه هس که من باوجود همه اون مسئولیت ها ترجیحش میدم به مجردی.دقیقا بچه داریم همینه

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
ببین اگه پول داری یه پرستار خوب پیدا کن دیگه قیافت شبیه عکسی که دادی نمیشه به خودت میرسی به تفریحت ب ...

اصلا مشكلم صرفا سختي خودم نيست عزيزم مشكلم مشقتي كه به ذهنت بار مسوليتي كه رو دوشته بعدشم من به شدت به نگهداري بچه حساسم هرگز به پرستار نمي سپارم بعدشم بچم به شدت وابسته به منه منم كلا مشكلم صرفا راحتي خودم نيست

2740
اطرافت نگاه میکنی اینم میبینی که کسای که مجردن خیلی بی دغدغه تر و راحتری دارن مسءولیتشون خیلی کمتره ...

اصلا منظورم صرفا راحتي و بي مسوليتي خودم نبودا

ول کن استارتر بخدا دو روز دیگه روانی میشیا.

والا سالمم مشكليم ندارم فقط ميگم كاش شوهرم پاي حرفي كه تو حواستگاري زد واي مي استاد حيف اونوقت همشون جو گير ميشن

والا سالمم مشكليم ندارم فقط ميگم كاش شوهرم پاي حرفي كه تو حواستگاري زد واي مي استاد حيف اونوقت همشون ...

میگم زیادی فک نکن  بسپار به خدا. دیگه حالا پاش واینستاده دیگه

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
اصلا منظورم صرفا راحتي و بي مسوليتي خودم نبودا

نه اخه میگی با شوهرت مشکلی داری مثل قدیما نیستین الان اونم پشیمونه و ....من نفهمیدم عکس یه چیز میکه کفته شما دوچنتا پست هم متفاوتع

نه اخه میگی با شوهرت مشکلی داری مثل قدیما نیستین الان اونم پشیمونه و ....من نفهمیدم عکس یه چیز میکه ...

نه ميگم يه بخشي از مسائلي كه پيش امده ايناست مشكل عمده چيز ديگس

نه اخه میگی با شوهرت مشکلی داری مثل قدیما نیستین الان اونم پشیمونه و ....من نفهمیدم عکس یه چیز میکه ...

نه ميگم يه بخشي از مسائلي كه پيش امده ايناست مشكل عمده چيز ديگس نگرانيا و استرس هاي بچس