2737
2739
عنوان

آشپزیییییییییی و راه حل😋😋😋

360 بازدید | 58 پست

سلام عشقولیاااااااااا😄بچه بیاین بگید چه غذایی رو عالی درست میکنید وهمه عاشقشن😋و البته نکته اون غذاتون چیه ؟؟؟شاید کسی یادگرفت بانی خیر شدیم

من خودم استاد آش رشتم😎😎عاشقشممممم😍

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
معمولا برنجم‌کم نمک یا بی نمک میشه  شما چجوری نمک و پیمانه میکنید؟

منم وقتی آبکش میکنم کم نمک میشه چون شسته میشه تو اب تقریبا 

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
2738
معمولا برنجم‌کم نمک یا بی نمک میشه  شما چجوری نمک و پیمانه میکنید؟

یه دونه پیمونه شربت بچه گذاشتم تو نمک نصفه میکنم میریزم رو برنجم برا دوپیمانه اون میریزم بس میشه 

من کفته هام عالیه مرغ  م خوسمزه لوبیاپلو که دیگه نپرس کشک بادنجون وای محشره هرچی بگم هم از هم ب ...

یکیشو بگو لطفاااااا😘

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی
2706