2733
2734
عنوان

تیپ نامزد رو دوست ندارم

3827 بازدید | 156 پست

نامزدم من رو خیلی دوست داره ولی من با عقل و منطق بله گفتم و چند ماهه نامزد کردیم و هنوز بهش علاقمند نشدم 

دیروز عروسی داشتیم توی فامیل بعد نامزد من هم توی اون عروسی اومده بود و خیلییی بد لباس پوشیده بود، واقعا ناراحت شدم و توی دلم غصه خوردم ، لطفاً جبهه نگیرید که اگر دوست داره و آدم خوبیه برات مهم نباشه و اینا

خب برای منی که عاشقش نیستم باید یچیزایی توش ببینم که جذبش بشم یا ن ، قیافش معمولیه و اصلااا به تیپش نمی‌رسه نمی‌دونم چطور بهش بگم که ناراحت نشه ، نمیتونم باهاش برم خرید که خودم براش لباس انتخاب کنم ولی نمی‌دونم هم چطور بهش بگم که ناراحت نشه 

خیلی ناراحت شدم دیروز حتی روم نمیشد به بقیه معرفیش کنم بگم این نامزدمه

2731

نامزدی رو واسه این گذاشتن 

دوسش نداری ادامه نده بهتره فردا با یه بچه طلاق بگیری

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

بگو بنظرم فلان تیپ خیلی بهت میاد

فلان لباس ب تنت مطممعنم میشینه

با سیاست بهش بفهمون ک ن تنها ناراحت نمیشه خوشحالم میشه از تعریفت

تو همانی میشوی که می اندیشی!

حالا تیپش چطوره؟

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

چندباری باهاش برو یا به سلیقه خودت لباس بخر براش بگو عزیزم دوست دارم هدیه ای که بهت میدم بپوشی ببینم و ذوق کنم  و این حرفها.....

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.
2706