2733
2734
عنوان

تیپ نامزد رو دوست ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3827 بازدید | 156 پست
نه اینو نمیگم ولی دوست دارم بهش بگم لباست مناسب اون عروسی نبود ، به نظرت اینو بگم ناراحت میشه ، اینو ...

ف نکنم خوب باشه چون مردا بشدت دوس دارن ک فقط ازشون تعریف شه بنظرم تو همون کاری ک من قبلا گفتم بکن و مثلا بگو ببین واای چ خوشگله میتونم حدس بزنم بهت چقد میاد اگ بپوشیش 

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  
2731
😂😂😂😂بابا یکمش ک کاملا جایزه اینکه ب فحش ناموسی بکشونه بحثو میگم  مثلا خودم ترجیح میدم با ی ...

من کلا از این فحش های ناموسی دادن بدم میاد😂 بنظرم نشانه بی فرهنگیه....متاسفانه جدیدا فضای مجازی یه جوری شده تا هرچی میگی سریع میان از اون فحشا میدن فک میکنن گنگ و خفنن😑 انگار هر چی فحش بدتر گنگشون بالاتره😑یه عده بی فرهنگ تازه ب دوران رسیده

ن دیگ بالا برای ی آرمی خوشگل دیگم ریپ زدم بخونی متوجه میشی منظورمو  دوس ندارم بگن ک فن بی تی ا ...

نه واقعا من همیشه منطقی صحبت می کنم تا جایی که بتونم طرف رو قانع کنم اگه شد که هیچی اگه نع که ولش 

اگه یه هیتری بهم فحش بده یا به اعضا منم تلافی میکنم حتما حتی با فحش 

بستگی داره رفتار اون چی باشه 😂✌️💜

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
من کلا از این فحش های ناموسی دادن بدم میاد😂 بنظرم نشانه بی فرهنگیه....متاسفانه جدیدا فضای مجازی یه ...

دقیقا ولی قبول داری ک بعضی از نیو ارمیای ایرانی شورشو درآوردن...

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  
انقده بدم میاد از سولو استنا باز اونایی ک بایس دارن ب نسبت خوبن ولی امان از دست سولو استنا دوس دارم ...

سولو استن آرمی نی 

آره اونایی که بایس دارن فقط رفتار یه آیدل رو میان الگو قرار میدن و چیزای دیگه و همه اعضا رو دوست دارن 

من مشکلی با اونایی که بایس دارن ندارم

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
نه واقعا من همیشه منطقی صحبت می کنم تا جایی که بتونم طرف رو قانع کنم اگه شد که هیچی اگه نع که ولش&nb ...

😂😂😂😂ن خوشم اومد مث منی تقریبا😂😂😂

شغلشو پسندیدی ؟ و دارایی هاشوو؟ به اینا میگین انتخاب عاقلانه نه؟ 

عزیزم لطفا وقتی جزئیات زندگی کسی رو نمیدونی به همین راحتی قضاوتش نکن من تحت شرایط خیلی سختی نامزد کردم 

نامزدم آدم خوبیه مهربونه ،منو دوست داره ،شغل خوب داره، عقاید کپک زده اطرافیانم رو ندارن و به فکر زندگیه و خیلی چیزای دیگه که باعث شد من بله بگم 

سولو استن آرمی نی  آره اونایی که بایس دارن فقط رفتار یه آیدل رو میان الگو قرار میدن و چیزای دی ...

اوهوم منم 👍🏻

😂😂😂😂ن خوشم اومد مث منی تقریبا😂😂😂

نمی دونم :/

بیو میدی؟

اوهوم منم 👍🏻

وای موزیک ویدئو نامجون رو دیدی 🥹💜

2706