2737
2734

شما هم هاله میبینید؟

بی بی چک دیروزم هم هاله انداخت کمرنگ تر از این ولی رفتم آزمایش خون دادم (بتا نبود آزمایش خون معمولی) گفت منفی😓

نظرتون چیه؟ 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

هاله داره

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
نه معلوم نیس😐😐

هاله رو نمیبینی؟ خیلی واضح تر از دیروزه که دیروزیه رو میدیدی چی میگفتی☹

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2740
چندروزه عقب افتاده؟

هنوز ۳ روز مونده پریودم

هاله میبینم. چندم موعدته؟ بذار چن روز بگذره برو آز 

۳ روز مونده به پریودم اون ۳ روز دو هم منتظر بمونم بعد برم بتا؟

به این بی بی چک اطمینان نکنم؟

2706