2733
2734
عنوان

بالاخره باردارم یا نه؟ عکس بی بی چکمو ببینید

| مشاهده متن کامل بحث + 853 بازدید | 67 پست
جای خط خود بی بی چکه اون

نه این از اون بی بی چک ها نیست این مدل بعد خشک شدن هم خط نمی افته اونجا و اینکه رنگش صورتیه دیروز دوستان گفتن صورتی باشه مثبته

دیروزی مدیکور بود گفتم شاید مثبت کاذبه ولی اینو مطمئنم اون قسمتش خط نداره زیر ۱۰ دقیقه هم شد آخه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه این از اون بی بی چک ها نیست این مدل بعد خشک شدن هم خط نمی افته اونجا و اینکه رنگش صورتیه دیروز دو ...

مارکش چیه

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
2731
مثبته.مبارکه عزیزم ولی چون زود زدی خطش نازکه بزار دو روز دیگه بزن

مرسی عزیزم ❤اون آزمایش خون منو به شک انداخت 

دعا کن باردار باشم 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

هاله داره مبارکه ازمایش نرو ازمایش خودش یکی از دلایل سقطه چون خون رقیق میشه لکه بینی وسقط رو درپی داره

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹

خونو که داشتی میدادی اونم چهار روز زودتر از موعد تیتر بتا میدادی دیگه خواهر من

به نظرم مثبته عزیزم مبارک باشه ولی تند تند آزمایش نده بذار قشنگ چند روز از موعدت بگذره بعد آزمایش تیتر بتا بده که اگر پایین بود مجبور نباشی دوباره برای اینکه مطمئن شی دو برابر شده یه بار دیگه ازت خون بگیرن

این آزمایش ها خیلی هم بی خطر نیستن توی بارداری همینجوری آدم خون کم میاره و همش سردشه تا بدن دوباره ریکاوری بشه

حالا اول بارداری هی خون بدی کم خونی میگیری پدر جنین و خودت در میاد

مارکش چیه

هاله داره مبارکه ازمایش نرو ازمایش خودش یکی از دلایل سقطه چون خون رقیق میشه لکه بینی وسقط رو درپی دا ...

مرسی عزیزم چشم🌹