2733
2734
عنوان

بالاخره باردارم یا نه؟ عکس بی بی چکمو ببینید

| مشاهده متن کامل بحث + 853 بازدید | 67 پست
ن هفتم بری خوبه  اره امیدوار باش بی بی چک خیلی کم مثبت کاذب داره  من هشت ماه از بی ...

مرسی عزیزم

منم از همین مارک هفته پیش استفاده کردم منفی بود امروز هاله انداخت خوشحال شدم

۳ روز رو هم تحمل کنم معلوم میشه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم این بی بی چک دقتش بالاست امیدوارم باردار باشی منم از همین استفاده کردم کاملا منفی بود ولی مدیک ...

مرسی عزیزم انشالله شما هم به زودی باردار بشید🌹

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2731
احتمال اینکه باردار باشی خیلی بیشتر از باردار نبودنته

مرسی عزیزم انشاالله

اون آزمایش خون منو به شک انداخت

هاله رو نمیبینی؟ خیلی واضح تر از دیروزه که دیروزیه رو میدیدی چی میگفتی☹

اگر هاله هرروز پررنگتر میشه یعنی حامله ای

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)