2733
2734
عنوان

جدایی به این دلایل👇👇👇👇👇

183 بازدید | 13 پست

شوهرم منو دوست نداره من زن دلخواهش نیستم از همه چیم ایراد میگیره هیکل قیافه تیپ رفتار اشپزی خونه داری بچه داری از همه چییییی دلم میخواد جدا بشم ولی بخاطر خانوادم و ابرو و اینچیزا و دو تا بچه نمیتونم میخوام کلا باهاش رابطه نداشته باشم و کم کم خرجمو ازش سوا کنم اونم بره زنی که دوست داره بگیره تنها مشکلی که هست پول دراوردنمه چون وقتی باهاش رابطه ندارم خرجمم نمیده بنظرتون سمت چه کاری برم ....

gorgali_fact. پجمو فالو کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوب تغییر کن  چرا دوست داری عذاب جدایی و بکشی  اما بهتر نشی؟

میدونی چرا؟؟؟چون بهونه میگیره غذام هیچ ایرادی ندااه میگه بدمزست بنظرت چیکار کنم خودشم نمیدونه چی میخواد خسته شدم دیگه نمیکشم

اگه به خاطر تیپ و اینا ازت سرد شده ببین چجوری میپسنده همون‌جوری لباس بپوش. 

اون فقط یه چشمش بود الان همه لباسام به سلیقه اونه حالم از تیپم بهم میخوره ولی از همونم ایراد میگیره 

اولا اینکه چه تخصص یا هنری داری 

بعدش با کار کردنت مشکلی نداره ؟

دوما باهاش صحبت کردی ببینی دردش چیه 

سوما یا رومی رومی یا زنگی زنگی 

بمونی تو این زندگی و باهاش ارتباط نداشته باشی که اون بره دنبال زن مورد علاقه ؟!؟ این راهکار زیبا رو کی بهت گفته ؟! فکر کردی تو همچین محیطی بچه ها چقدر آسیب میبینن پدر دنبال یه زن دیگه مادر هم برای خودش زندگی می‌کنه ....برای حفظ زندگیت تلاش کن برای بهبود شرایطو و...یا درستش کن قشنگ یا جدا شو کلا 

اولا اینکه چه تخصص یا هنری داری  بعدش با کار کردنت مشکلی نداره ؟ دوما باهاش صحبت کردی ببینی د ...

اولا با کارکردنم مشکل داشت الان انگار بی اهمیتم براش ولی بهش نگفتم میخوام برم سرکار نمیدونم چی بگه...من از طلاق میترسم فقطم بخاطر پدر مادرم چون رو ابرو حساسن دو تا از خواهرام طلاق گرفتن اگه منم طلاق بگیرم خیلی بد میشه

ببین طلاق عاطفی خیلی بیشتر از طلاق واقعی به بچه ها اسیب میزنه 

یا جدا شو یا تلاش کن که رابطه درست بشه 

مسخره بازی نیس که اون بره پی زندگی خودش تو بری پی زندگی خودت و همچنانم زیر یه سقف باشین 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان