2737
2734
عنوان

بخدا به این مردها نباید خیلی محبت کرد پررو میشن.

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 73 پست
مشکل شوهر من یا شما نیست مشکل اینه طرف مقابلی که محبت میکنید کیه؟واینکه محبتی ک میکنیمو با زبون خراب ...

اصلا مگه مامان بابام نه پاره تن خودشو فقط خانوادش میدونه منم فقط خانوادم میدونم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا من اگه بخوام شوهرم رام شه بهش محبت میکنم. مردا مث بچه میمونن برا اینکه بخوای هدفتو پیش ببری & ...

نه همیشه ج نمیده. 

چیو چطور دلمون میاد؟ همین دل سوختن ها کار دستت میده واسه مردها سنگدل باش. 

بخدا من محبت میکنم دوبرابر بهم محبت میکنه ن اینکه من خوبم خودش خوبه 

آنکس که اسب داشت غُبارش فرو نشست وای از گَرده سُم تازه خَر خریده ها 😑
2731
یه تشکر ساده ازم نکرد تو راه برگشت حالمو گرفت دعوامون شد. منم پیاده شدم چند ساعت بعد برگشتم خونه خیل ...

من یه پیراهن برای شوهرم خریده بودم سه بار رفت عوضش کرد آبروم رفو جلوی فروشنده سرآخر به آخری راضی شد هی ایراد میگرفت منم گفتم غلط بکنم دیگه برات پیراهن بخرم

از دریا آموختم هرکس که از حدش گذشت غرقش کنم .
اصلا مگه مامان بابام نه پاره تن خودشو فقط خانوادش میدونه منم فقط خانوادم میدونم. 

چند ساله ازدواج کردی؟

2740
من یه پیراهن برای شوهرم خریده بودم سه بار رفت عوضش کرد آبروم رفو جلوی فروشنده سرآخر به آخری راضی شد ...

آره چرا همشون همینن؟ حالا اگه یه تی شرت رو داداشش یا باباش بگه خوبه همونو میپوشه و میگه قشنگه من بگم زشته 

چ پزی گفتم شوهر من بی محلی کنم اونم بی محلم میکنه این پز داره ترک_ تاپیک#  

چه بهتر ترک کن تاپیک رو آخه یه بار گفتی خوبه ما هم گفتیم خوب باز هی میگین باشه خیلی خوبن مال خودتون سفت نگهش دارین 

اونیکه شما میگی پدر مادره نه شوور

نمیدونم واقعا وقتی همچین تاپیکایی میبینم برام سواله وناراحت میشم زندگی همش سیاسته من خیییلی ب خودم میرسم مردها دوچیزو خیییلی اهمیت میدن یکی اینکه خونه زندگیشون مرتب غذا همیشه اماده ویکی خانوم ب خودش اهمیت بده برسه من نتیجه گرفتم

چه بهتر ترک کن تاپیک رو آخه یه بار گفتی خوبه ما هم گفتیم خوب باز هی میگین باشه خیلی خوبن مال خودتون ...

اصن مگ من مخاطبم تو بودی ک میپری وسط

ریپلی نکن دیگ 

حسود پلاستیکی

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
2706