2733
2734
عنوان

بخدا به این مردها نباید خیلی محبت کرد پررو میشن.

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 73 پست
نمیدونم واقعا وقتی همچین تاپیکایی میبینم برام سواله وناراحت میشم زندگی همش سیاسته من خیییلی ب خودم م ...

شما چقدر وقته ازد کردین؟ پررو میشن همیشه غذا براشون آماده باشه هلو برد تو گلو باید بفهمن بره رو اعصابم غذا هم نمی‌ذارم جلوش. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصن مگ من مخاطبم تو بودی ک میپری وسط ریپلی نکن دیگ  حسود پلاستیکی

مخاطب کل تاپیک منم به چیه تگ حسودی کنم آخه این نوع روابط واسه من خزه بیا برو بابا

آره خیلی بی خوابی کشیده یعنی تاثیر گذاره؟ 

خییییلی کل سیستم اعصاب ب خواب وصله اون نمیخوابه تا صبح بزار وقتی میاد حداقل هفت ساعت بخوابه فضا رو اروم کن براش خودتم ی کتابی برنامه ای ماسکی اصلاحی داری انجام بده سرگرم شو زیادم حرف اطرافیانو ب مرد نگو ده روزه نتیجه میگیری ب خودتم برس 

آنکس که اسب داشت غُبارش فرو نشست وای از گَرده سُم تازه خَر خریده ها 😑
2731
مخاطب کل تاپیک منم به چیه تگ حسودی کنم آخه این نوع روابط واسه من خزه بیا برو بابا

باشه عزیزم‌حرف بعدیتم درسته هی ریپلی نکن اسمتو یادم نیس فک‌میکنم ی ادم حسابی ریپلی کرده میام میبینم تویی

معذرت میخام اومدم تو تاپیکت

لاکچری جون ریپلی نکن

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
خییییلی کل سیستم اعصاب ب خواب وصله اون نمیخوابه تا صبح بزار وقتی میاد حداقل هفت ساعت بخوابه فضا رو ا ...

حرف اطرافیان؟ منظورتون؟ آره اون رو خوابش خیلی حساسه برعکس من. 

شما چقدر وقته ازد کردین؟ پررو میشن همیشه غذا براشون آماده باشه هلو برد تو گلو باید بفهمن بره رو اعصا ...

من پنج سال باهم دوست بودیم ازدواج کردیم دو ساله گلم جمعا هفت سال ک رفتیم تو هشت

حرف اطرافیان؟ منظورتون؟ آره اون رو خوابش خیلی حساسه برعکس من. 

نگو مثلا مامانت زنگ زد فلان حرفو ب تیکه زد خودت جواب بده همون لحظه ب شوهرتم چیزی نگو

2738
باشه عزیزم‌حرف بعدیتم درسته هی ریپلی نکن اسمتو یادم نیس فک‌میکنم ی ادم حسابی ریپلی کرده میام میبینم ...

تو ریپلای نکن تا منم نکنم من که نمیشیم از تو بخورم حالا کی گفته تو آدم حسابی مثلا همینا که ظاهرسازی میکنین زندگیتون مزخرف تره بیرون لطفا. 

من تاپیک میزنم که هر کی مشکل منو داره باهام همدردی کنه هر کی هم نداره بهم راهکار بده نه از اول تا آخر یه بند بگه شوهر من خیلی خوبه از همه بهتره خب به من چه. 

من پنج سال باهم دوست بودیم ازدواج کردیم دو ساله گلم جمعا هفت سال ک رفتیم تو هشت

خب تجربتون چیه؟ البته قلق خیلی مردها با هم متفاوته. 

خب تجربتون چیه؟ البته قلق خیلی مردها با هم متفاوته. 

اول که رابطه زناشویی خییلی مهمه برا مردها ما خانوم هستیم فک میکنیم اقایون مث ما هستن ولی کاملا برعکس همه چی برمیگرده به اون رابطه نه فقط انجام وظیفه معاقشه با محبت بعدش ب خودت برس اصلا ن واسه دل شوهر واسه دل خودت محبت میکنم بهش ولی ن خیلی حد نگه میدارم تو خونه میزارم تو حال خودش باشه یه ساعتایی خودمو سرگرم کاری میکنم تا خودش میاد طرف یا میگه چایی دم کنم باهم بخوریم منظورم اینه زن نازه مرد نیاز یه ذره حفظ فاصله کن تو خونت خودتو سرگرم کن مردها خییلی ب خوراک اهمیت میدن اشپزیتو با عشق بپز با لذت اینکه خودتم میخوای ازش بخوری و لذت ببری ن فقط انجام وظیفه خوابم خیلی مهمه من همسرم میاد از سر کار پنج ساعت میخوابه چون خستس درکش میکنم 

اول که رابطه زناشویی خییلی مهمه برا مردها ما خانوم هستیم فک میکنیم اقایون مث ما هستن ولی کاملا برعکس ...

از تو 5 ساعت می‌خوابه؟ از من از صبح که از سرکار میاد می‌خوابه تا عصر. 

از تو 5 ساعت می‌خوابه؟ از من از صبح که از سرکار میاد می‌خوابه تا عصر. 

خدا خیرت بده شب تا صبح باید بیدار باشه هشت بیاد خونه صبونه بخوره تا ساعت ۹ بعد بخوابه تا پنج و شیش غروب میشه هشت نه ساعت زیاد ک نیس 😑

خدا خیرت بده شب تا صبح باید بیدار باشه هشت بیاد خونه صبونه بخوره تا ساعت ۹ بعد بخوابه تا پنج و شیش غ ...

از شوهر خودتونو میگید یا منو؟