2733
2734
عنوان

زندگی با خانواده مادرشوهر توی یک ساختمان

| مشاهده متن کامل بحث + 824 بازدید | 42 پست
یکیار از خونه رفتم کاری به شوهرم کردن که تا پای طلاق رفتیم گفتن طلاقش بده و.. تااینکه شوهرم خودش فهم ...

نامرد

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره درست....یا مهمون بیاد خونه اونا ممکنه خونه توام بیان ....در مورد نوع پوشش تو خونه نظر میدن....تو ...

اره تو همه چی 

من ۵ سال تو خونشون بودم 

دو سالم سر کوچشون فرقی نداشت خیلی بد بود 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

توقع دارن توی همه مهمونی ها باشی.همیشه در دسترسشون باشی.احتمالا جایگزین خواهرشوهرم باید باشم ک همه کاراشونو میکرد.چون مامانش خیلی سرپا و همش یا مریضه با برای جلب توجه خودشو به مریضی میزنه

من روزی هزاربار خداروشکر می کنم که خونه جدا دارم نظر من اینه با این که مستاجریم ولی دیگه اعصابم راحته ارامش دارم 

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

آخه چاره دیگه ای دارم به نظرت؟نمیتونیم جای دیگه ای بریم.اینجایی هم ک هستیم کلی به اجاره اضافه کرده ک ما ازپسش برنمیایم.شابد اگه خانوادش تحت فشار قرار بگیرن ی کاری بالاخره واسه پسرشون بکنن