2733
2739
عنوان

زندگی با خانواده مادرشوهر توی یک ساختمان

| مشاهده متن کامل بحث + 831 بازدید | 42 پست
من ک طبقه بالای پدر خودم اجاره ام.....والا هروز جنگ اعصاب داریم .....زمانی که پول نداشتن از ما پول پ ...

ای بابا

ادم از خانواده خودش اینجوری ضربه بخوره چقدر بده

خدا کمکت کنه عزیزم

برای سلامتی نی نی(ها)صلوات میفرستی🧡لطفا
همه چیش سخته  غذا میپختم میگفتن برا ماهم میوردی  بیرون میرفتم میگفتن کجا میری کی برمیگرد ...

وای چه سخت😢

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفانه قرار نبود اینجوری شه.از همون روز اول خواستگاری گفتن واسمون خونه میخرن.اما ما از روز عروسی آ ...

ولی نکته مثبت اینجاست که مستاجر نیستی و برا خودت راحت میشینی خونت

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2731
پدر خودت؟ای بابا...من شش ساله تو خونه پدرم بدون هزلر تومن اجاره یا پول پیش نشستم.ای اپارتمان دو طبقه ...

راستش مامانم بیشتر ب پدرم یاد میده ک بگه ما بلندشیم وگرنع بابا اونطور نیس......الان ب شوهرم زنگ زدم گفتم مامان دوباره امده بود میگف کار خونرو چیکار کردین پیدا کردین؟؟اونم گف باشه میگردم.....ولی  قسم خوردم اگ بریم دیگه فراموششون کنم....چون تو روز سختم پشتمو خالی کردن

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

مامانم اینا به خاطر همین دروغ هاشونو کارایی ک درحق من کردن ک اصلا درحوصله شما نمیگنجه بگم چه کارا کردن باهاشون رفت وآمدی ندارن.اگه بریم اونجا دیگه پاتوخونه ما نمیذارن😭😭😭

اگر آدم با شوهرش دعوا کنه میفهمن هرکی بیاد خونت و بره اونا درجریانن چون نزدیکی همش ازت توقع های بی ...

مادرشوهر من اصلا فضول نیس و خیلی هوای عروساشو داره اما میدونم ی زمانی محبور باشم برم اونجا مانان بابام دیگه اونقدری نمیان خونم😕😕

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
راستش مامانم بیشتر ب پدرم یاد میده ک بگه ما بلندشیم وگرنع بابا اونطور نیس......الان ب شوهرم زنگ زدم ...

سخته راست میگی حق با شماست کاش کمکتون کنن.الان به پدرت اجاره میدید؟

2740
مادرشوهر من اصلا فضول نیس و خیلی هوای عروساشو داره اما میدونم ی زمانی محبور باشم برم اونجا مانان باب ...

من بااینکه یه عروسم و شوهرم بعد کلی نذرو نیاز براشون بدنیا اومده و ازدواجمون سنتی و به انتخاب مادرخواهرش بوده اما اصلا باهام خوب نیستن

الان باردارم‌دکتر گفته فقط استراحت کن یکبار رنگ نمیزنه یه احوال خالی بپرسه

فقط شبوروز خدمت رسانی به داماداش

من بااینکه یه عروسم و شوهرم بعد کلی نذرو نیاز براشون بدنیا اومده و ازدواجمون سنتی و به انتخاب مادرخو ...

وای منم میدونم مادرشوهرم،دخترشو عروس کنه میشه علام دامادش...از الان میگن به دختر باید بیشتر از پسر رسید،باید برا دخترعروس شدت ماهی فلام قدر بریزی که چشمش به جیب شوهرش نباسه و ار این حرفا.میدونم زمینه چینی برا بعد ازدواجه

مادرشوهر من اصلا فضول نیس و خیلی هوای عروساشو داره اما میدونم ی زمانی محبور باشم برم اونجا مانان باب ...

یکیار از خونه رفتم کاری به شوهرم کردن که تا پای طلاق رفتیم گفتن طلاقش بده و.. تااینکه شوهرم خودش فهمید اونا خیرشو نمیخوان و... بعد که برگشتم یه قابلمه ۵۰۰ هزاری داشتم نیستش

شوهرمم روش نمیشه بهش بگه

مشخصه اومده خونم برده

اره اجاره میدیم.....

حب پس منتی نیس که.بگید مگه نمیخواین به غریبه بدید فک کنید من غریبم

وای منم میدونم مادرشوهرم،دخترشو عروس کنه میشه علام دامادش...از الان میگن به دختر باید بیشتر از پسر ر ...

آره فقط برا دختراشون همه کار میکنن

پوشک بچه هاشونم این میخره اما برا پسرش هیچی

2706