2726

سلام.دوستان گلم.من اولین باره تاپیک میزنم.راستش پارسال همین موقع شوهرم به خاطر مشکلات مالی گفت باید بریم طبقه ی بالای خونه مادرشوهرم زندگی کنیم ک قبلا خواهرشوهرم زندگی میکردن.با کلی دعوا واینا راضی شد نریم ولی تا چند وقت هی میگفت و به دلایل مسخره سر هر موضوعی لجبازی میکرد.تا امسال دوباره منو تحت فشار قرار داده ک بریم اونجا زندگی کنیم.چون شرایط جابه جایی و رهن واجاره ی جای دیگه رو نداریم.منم میدونم آبم با اونا تویه جوب نمیره و هر روز جنگ اعصاب داریم.بعدم میدونم شوهرم دیگه بعدش خیالش از بابات اجاره ک راحت بشه دیگه به زور سر کار میره.توروخدا کمکم کنید بگید چیکار کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همون جنگو دعوا کن که نرین  حقیقت دروغ چرا نمیخوام دلتو خالی کنم  ولی سخته سخت منکه پیر ...

میشه یکم از مشکلاتش بگی.همه فقط میگن سخته اما خب چیش سخته؟رفتار شوهرتون عوض میشه؟اختیار رفت و امدتو نداری؟چی میشه که میگید سخته؟

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

عزیزم بستگی به آدمت داره من کنار مادرشوهرم اینا زندگی میکنم 6 سال تا بحال هییییچ مشکلی پیش نیومده چون هم اونا آدمای بدی نیستن هم من توی هرکاری دخالت نمیکنم و فاصله رو حفظ میکنم و شوهرمم خوب مدیریت میکنه هر دو طرف رو...تازه اینکه کسی نزدیک باشه کمک خوبیه یه وقتایی آدم به مشکل برمیخوره یک نفر دم دستت باشه بد نیست

میشه یکم از مشکلاتش بگی.همه فقط میگن سخته اما خب چیش سخته؟رفتار شوهرتون عوض میشه؟اختیار رفت و امدتو ...

همه چیش سخته 

غذا میپختم میگفتن برا ماهم میوردی 

بیرون میرفتم میگفتن کجا میری کی برمیگردی دیر میشد جواب باید پس میدادم 

مهمون میومد متلک مینداختن 

ارزوی یه بیرون رفتن به دلم موند

مادرشوهرم همیشه  درشون باز بود رو مبل جلوی در نشسته بود 

خیلی سخت بود 

با همسرم  حرف میزدم میومدن میگفتن دعوا میکنید صداتون پایین میاد 

همسرمم ۲۴ ساعته پایین خونشون بود 

و خیلی سختیای دیگه

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

من ک طبقه بالای پدر خودم اجاره ام.....والا هروز جنگ اعصاب داریم .....زمانی که پول نداشتن از ما پول پیش گرفتن و این خونرو خریدن حالا ک پول پیش مارو درست کردن و من ی بچه دارم میگن دنبال خونه بگردین از اینجا دربیاین.....ربطی ب موضوع نداره اما خیلی دلم گرفته گفتم درد دل کنم.....ما هم پول پیش زیاد نداریم حالا نمیدونم چیکار کنم

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

متاسفانه قرار نبود اینجوری شه.از همون روز اول خواستگاری گفتن واسمون خونه میخرن.اما ما از روز عروسی آواره و اجاره نشین بودیم.با اینکه شرایطشو دارن ولی نمیخرن

زندگی با خانواده شوهر واقعا سخت و طاقت فرساست

کم کم با حرفا و رفتارا و توقع ها و.... زندگی سخت میشه و این زنه که باید همش تحمل کنه

اما خب اگر مشکل مالی داری سعی کن بری اونجا و خودتو به نشنیدن و ندیدن بزنی ؛ شاید اخلاقشون اونطور بد هم نباشه

حداقل از اجاره نشینی راحت میشی

برای سلامتی نی نی(ها)صلوات میفرستی🧡لطفا
همه چیش سخته  غذا میپختم میگفتن برا ماهم میوردی  بیرون میرفتم میگفتم کجا میری کی برمیگرد ...

اره درست....یا مهمون بیاد خونه اونا ممکنه خونه توام بیان ....در مورد نوع پوشش تو خونه نظر میدن....تو همه چی دخالت میکنن...

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
من ک طبقه بالای پدر خودم اجاره ام.....والا هروز جنگ اعصاب داریم .....زمانی که پول نداشتن از ما پول پ ...

پدر خودت؟ای بابا...من شش ساله تو خونه پدرم بدون هزلر تومن اجاره یا پول پیش نشستم.ای اپارتمان دو طبقه داره پدرم ی طبقش دسته منه یکیش خواهرم.اون هشت ساله نشسته منم شش سال.هربازم گفتیم میخوایم پاشیم بابام کلی ناراحت شده که مگه من چیزی خواستم ازتون؟خدا عمرشو زیادکنه.صحبت کن با بابات بگو دستمون الان خالیه

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
میشه یکم از مشکلاتش بگی.همه فقط میگن سخته اما خب چیش سخته؟رفتار شوهرتون عوض میشه؟اختیار رفت و امدتو ...

اگر آدم با شوهرش دعوا کنه میفهمن

هرکی بیاد خونت و بره اونا درجریانن

چون نزدیکی همش ازت توقع های بیجا دارن

من سه سال و نیمه طبقه بالاشونم حالا خداروشکر جاری ندارم ولی خب از نظر رفت‌وآمد و... آدم معذب میشه 

خانوادم راحت نمیتونن بیان

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2706