2737
2739
عنوان

ازمایش سل فری😔میشه بیاین راهنمایی و دلداری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 64 پست
بنظرت تو ک میگی دستتون خالی برلی آزمایش... از پس هزینه بچه ات ک مشکل کلیه داشته باشه و سندروم داشته ...

شما مادر شدی؟؟؟وقتی لگد میزنه میخوام براش بمیرم باهاش زندگی کردم اخه چیکار کنم پس من 

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
نمیدونم چه کنم😔

آخه به خاطر ۵ درصد که نباید انقدر نا امید شی 

حتما این آزمایش و انجام بده 

ایشالا دکتر اشتباه کرده باشه و سالم و سلامت باشه

‏بد شو چشماتو ببند خوب شو چشماتو باز کن ببین کی کنارته دستاشو ببوس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این مشکل کلیه رو خواهرشوهر منم باردار که بود بهش گفته بودن کل بارداریشو با گریه و ناراحتی گذروند.بچه هم به دنیا اومد تا دو سه سال میبردنش دکتر واسه کلیه اش ولی سندرم دوان نبود ماشالا خوشگل و باهوشه

دارم دیوونه میشم شبو روزم گریه و اینه که چیکار کنم  خدایا یاامام رضا هیچ بنده ای رو حتی دشمنمو ...

ب منم گفتن ده درصد

رفتم پرسیدم گفتن کسب درآمده دکترهفقط از مول حرف میزد منم چندروز کارم گریه بود ولی آخرش تصمیم گرفتم انجام ندم امید ب 90 درصد خیلی بیشتره دوستم ب نی نیت استرس نده

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2731
حالا چرا با سونو یه دکتر مطمئن شدی بچت مشکل داره؟ آخه آنومالی دادی گفتن خوبه. یه متخصص سونوگرافی خوب ...

اگه حتی داون هم باشه 

سونو لوژیست اجازه نداره بگه

فقط اگه بره سلفری میفهمه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

عزیزم بنظر من اصلاااااا استرس نداشته باش،مهم ان تی بوده و انومالی ک خوبه

هیچی نیست،شک نکن

پنج درصد چیه اخه؟!؟‌

۹۵درصد بقیه رو ببین،هیچی نیست

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
اره همه چی خوب بود همهههه چی

خب یه بار ان تی دادی خوب بوده یه بارم انومالی ، من مطمئنم این دکتره اشتباه کرده ، مطمئن باش اگه داون بود نهایتا تو انومالی مشخص میشد. واسه راحت شدن خیال خودت یه سونو دیگه پیش یه سونوگرافی با تحربه انجام بده ولی هیچی نیست

حالا چرا با سونو یه دکتر مطمئن شدی بچت مشکل داره؟ آخه آنومالی دادی گفتن خوبه. یه متخصص سونوگرافی خوب ...

اجی چندتا دکتر گفتن ربطی به سندروم نداره ولی این دکتر که خانومم بود گفت ۵ درصد احتمالش هست 

سونو سه بعدی هم دادم همه چیزش خوب بود تیغه بینی ستون فقرات انگشتای دست و پا لب و همه چی فقط همین که یه کلیش ادرار دفع نمیکنه ازارم میداد باحرف این دکتر دارم دیوانه میشم

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
2738
شما مادر شدی؟؟؟وقتی لگد میزنه میخوام براش بمیرم باهاش زندگی کردم اخه چیکار کنم پس من  

من ۳قلو باردار بودم... شما ۱لقد حس کردی من ۳تا.... 

شما صدای  ی قلب شنیدی من ۳تا...ولی سقط شدن...

الانم میدونم سحته ولی سخترش وقتیه ک بچه ات با نگاهش میگه چرا من و اوردی ب دنیا ... 

انیدوارم مشکلی نباشه ولی اگه بود احساسی تصمیم نگیر 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
خب یه بار ان تی دادی خوب بوده یه بارم انومالی ، من مطمئنم این دکتره اشتباه کرده ، مطمئن باش اگه داون ...

دادم هم سه بعدی هم ساده همه چی سالم بود فقط پیلکتازی کلیه

من ۳قلو باردتر بودم... شما ۱لقد حس کردی من ۳تا....  شما صدای قلب شنیدی من ۳تا...ولی سقط شدن... ...

منم اول بارداریم دوقلو بودن ولی یکیش نموند😔متاسفم درکت میکنم ۳ تا سقط داشتم 

من دو بار شدم

میفهممت

ولی خوب هر طور شده آزمایش سلفری رو بده تا از داون نبودنش انشالله مطمین بشی

بچه داون هزینش خیلی بالاس

ماهی باید براش ۹۰۰ تومان فقط هزینه کاردرمانی بدی که فقط زبونش رو از دهانش بیرون نذاره یا اولیه ترین و ساده ترین کارها رو انجام بده

۹۰۰ هم بذار کنار ماهی برای گفتار درمانی ، هر جلسه ۳۵ تومان 

از پنج سالگی به هزینه هات رفتار درمانی هم اضافه میشه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
عزیزم بنظر من اصلاااااا استرس نداشته باش،مهم ان تی بوده و انومالی ک خوبه هیچی نیست،شک نکن پنج درصد ...

مرسی فداتشم ممنون از دلداریت خودمم از بس اینارو باخودم تکرار کردم خل شدم

منم اول بارداریم دوقلو بودن ولی یکیش نموند😔متاسفم درکت میکنم ۳ تا سقط داشتم 

امیدت ب خدا باشه... 

مطمن باش هرچی و بگیره قشنگترش و برات کادو کرده تا بفرسته برسه بهت 🌹

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️