2737
2734
عنوان

ازمایش سل فری😔میشه بیاین راهنمایی و دلداری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 64 پست

عزیزم به دکترت اعتماد کن برو حتما آزمایش سلفری بده که مطمن شی سندرم نباشه بچت . من دارم تو‌نزدیکانم خیلی خیلی خیلی خیلی سختههههههههه 

این آزمایشا و دکترا الکی نیستن حتما پیگیر باش یه بار زجر کشیدن بهتر از هر روز مردن و زنده شدنه

بزار همین الان بگم بهت منم بچمو تو ۲۷ هفته از دست دادم کیسه آبم سوراخ شد سخته خیلیم سخته ولی میگذره

عزیزم به دکترت اعتماد کن برو حتما آزمایش سلفری بده که مطمن شی سندرم نباشه بچت . من دارم تو‌نزدیکانم ...

عزیزم کیسه ابت پاره شد شماها چرا متوجه نیستید یه بچه ی زنده رو من بکشم یعنی بخاطر ۵ درصد احتمااال؟شماها واقعا ادعای مادریتون میشه خودت میگی کیسه ابم پاره شد من سالم سالمم بچم تکون میخوره لگد میزنه یعنی برم بدم بکشنش؟

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم کیسه ابت پاره شد شماها چرا متوجه نیستید یه بچه ی زنده رو من بکشم یعنی بخاطر ۵ درصد احتمااال؟شم ...

خانم جان نفهم که نیستیم میفهمیم چی میگی منم مادرم یه فرشته ی ناز ۶ سال دارم . بچه شما چه سندروم چه سالم مسولیتش با شماست نه منو غیره. وقتی میای تاپیک میزنی همه نظرشونو میدن طبق تجربه ای که دارن . عزیز جان شما مصممی خوب نگه دار بچتو چرا پس نظر دیگرانو میپرسی . امیدوارم بچتو صحیح و سالم بغل بگیری و هیچ وقتتتتتتتتتتت از تصمیمی که گرفتی پشیمون نشی 

خانم جان نفهم که نیستیم میفهمیم چی میگی منم مادرم یه فرشته ی ناز ۶ سال دارم . بچه شما چه سندروم چه س ...

مرسی ببخشید ولی از کوره در رفتم خدا بچه ی ۶ سالتو حفظ کنه 

من اومدم گفتم فقط دلداری ولی خیلیا این حرفو زدن باعث میشه قلب من بشکنه

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
2731

[QUOTE=102141096]دارم دیوونه میشم شبو روزم گریه و اینه که چیکار کنم  خدایا یاامام رضا هیچ بنده ای رو حتی دشمنمو ...[/QUOTE]

سلام اگر شد به من بگيد چكار كرديد من توي سونو انومالي هر دوكليه بچه ٣/٥و٤/٥پليكتازي داشت 

الان هفته ٢٢نوشتند اكو قلب غربالگري ها خوب بوده ولي نگرانم خيييلي از جهت خداينكرده ... 

شما چي شد؟