2737
2739
عنوان

ازمایش سل فری😔میشه بیاین راهنمایی و دلداری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 64 پست
مرسی فداتشم ممنون از دلداریت خودمم از بس اینارو باخودم تکرار کردم خل شدم

خواهش گلم،وقتی س بعدی،انومالی،ان تی،انجام دادیو چیزی نبوده،ینی هیچی نیست دیگ

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
اجی چندتا دکتر گفتن ربطی به سندروم نداره ولی این دکتر که خانومم بود گفت ۵ درصد احتمالش هست  سو ...

عزیز من تو تمام سونو و آزمایشای مهم رو انجام دادی همه هم گفتن خوبه حالا اومدی گیر دادی به حرف یه دکتر که اصلا شاید تجربه کافی نداره؟ متخصص زنان بود یا سونوگرافی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دو بار شدم میفهممت ولی خوب هر طور شده آزمایش سلفری رو بده تا از داون نبودنش انشالله مطمین بشی ...

خدا بچه هاتو حفظ کنه عزیزم خب تومیگی چیکار کنم ۷ ماهشه میگی بکشمش😔؟قاتل بچه ای باشم که زندس و نفس میکشه 

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
اجی چندتا دکتر گفتن ربطی به سندروم نداره ولی این دکتر که خانومم بود گفت ۵ درصد احتمالش هست  سو ...

جوووش نزن

فدات بشم

پول جور کن آزمایش رو بده

توکل بخدا

منم برات دعا میکنم عزیز دلم

انشالله خوش خبری بدی بهم

تگ کنی منو حتما بگی فرزندت سالمه از نظر ذهنی

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2728
عزیز من تو تمام سونو و آزمایشای مهم رو انجام دادی همه هم گفتن خوبه حالا اومدی گیر دادی به حرف یه دکت ...

متخصص زنان خیر سرش😔

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
جوووش نزن فدات بشم پول جور کن آزمایش رو بده توکل بخدا منم برات دعا میکنم عزیز دلم

مرسی قربون دل مهربونت برم اره میرم انگشترمو میفروشم ولی میدم ازمایشو

این مشکل کلیه رو خواهرشوهر منم باردار که بود بهش گفته بودن کل بارداریشو با گریه و ناراحتی گذروند.بچه ...

واقعا؟یعنی سالمه؟؟؟

الهی بمیرم برات خدا بالا سرتها یادت باشه بسپار بخودش 

خدانکنه فداتشم انشاءالله خدا بهترین های دنیاشو برای همتون گلچین کنه 💚💕

2740
ب منم گفتن ده درصد رفتم پرسیدم گفتن کسب درآمده دکترهفقط از مول حرف میزد منم چندروز کارم گریه بود ول ...

واقعا انجام ندادی؟منم به سرم میزنه خدا خودش پسرمو بهم داده سالم میده نرم ازمایش ولی نمیدونم چه کنم بازم به جوریم 

امیدت ب خدا باشه...  مطمن باش هرچی و بگیره قشنگترش و برات کادو کرده تا بفرسته برسه بهت 🌹

انشاءالله هرچی بخوای خدا بهت بهترینشو بده💚

انشاءالله هرچی بخوای خدا بهت بهترینشو بده💚

همچنین ب تو..‌

ازمایش دادی تگم کن بیام ببینم ک همه چی مرتبه ان شالله

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
پس مطمئن باش اشتباه کرده، باید بری پیش متخصص سونوگرافی. متخصص زنان فقط در حد شنیدن یه صدای قلب میتون ...

اره میرم حتما مرسی دوستم💕😘