2733
2734
عنوان

زانو درد

169 بازدید | 26 پست

دوستان فقط اونایی که تجربه زانو درد دارن  راهنمایی کنن  ممنون میشم

من زانوم درد میکنه

موقع راه رفتن اذیت میشم ودوس دارم فوری بشینم

اما خم و راست میکنم زانومو ومشکل خم وراست کردن نیس

حتی چهار زانو میشینم ودرد نمیاد زیاد

فقط راه رفتن شده مشکل

کمبود دی و کلسیم نداشتم تو ازمایش

به نظرتون علتش چیه؟ 

وقتی چهارزانو میشنی همون لحظه که درد نمیگیره ولی چون به زانو فشار میاد بعدش  موقع راه رفتن درد میگیره 

ببین دستت رو بزار رو زانوت خم و راست کن اگر حس میکنی صدا میده  شروع ارتروزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی چهارزانو میشنی همون لحظه که درد نمیگیره ولی چون به زانو فشار میاد بعدش  موقع راه رفتن درد ...

یک لحظه که الان پاشدم  مثل قلنج  یک صدایی داد  اما خم و راست که میکنم منکه صدا نمیشنوم  

فقط خیلی عجیبه که چنان پاهام ضعیفه که دلم میخواد فوری بشینم  ۳۵ سالمه خنده داره بخدا

به جای ناراحتی  میخندم بخدا

2731

[QUOTE=337420309]یک لحظه که الان پاشدم  مثل قلنج  یک صدایی داد  اما خم و راست که میکنم منکه صدا نمیشنو ...[/QUOTE

رو صندلی بشینید دستاتون رو زانو بزارید خم و راست کنید 

حس میشه 

[QUOTE=337420309]یک لحظه که الان پاشدم  مثل قلنج  یک صدایی داد  اما خم و راست که میکن ...

ببخشید وقتتم میگیرم/ الان انجام دادم هیچ صدایی نمیاد اما انگار  داخل زانو  یک چیزی میره جلو عقب🤣

من یک حدسی میزنم   اما نمیدونم درسته یا نه

من چهارپنج سال پیش کمبود زیاد ویتامین دی داشتم

جدی نگرفتم

پارسال  پادردم شروع شد      ....تازه دوماهه   قرص دی ۵۰۰۰ هفته ای یکبار خوردم

تازه که ازمایش دادم شده بود ۴۵

یعنی از ۳۰ بیشتر که بشه کمبود نداری

اما من گمان میکنم این دوماه که خوردم  رسیده ۴۵

اما از قبل کمبود دی ضربشو به بدنم زده

وفکر میکنم عضلات پامو ضعیف کرده

حالا یک یکماهی  شیرو سنجد و میخوام  امتحان کنم  اگر  حدسم درست باشه باید کمی بهتر بشه

اگر نشد  میرم  دکتر مغزو اعصاب  یا ارتوپد

اینقدر دقیق نمیدونم منم زانو درد دارم صدا میداد گفتن شروع ارتروزه. دی و کلسیم و ... میخورم .  ...

هم زیاد نشینم هم زیاد پانشم؟ یا اشتباه تایپی بود گلم؟

منظورت   اینکه   زیادتر   بشینم؟ و   زیاد   راه نرم   درسته؟

2738
از سردی بدن هم میتونه باشه خوراکی های گرم بخورید

عزیزم اتفاقا   بدنم   همیشه احساس سرما دارم،،،لبام گاها یخ میزنه،،کلا هوایی که برا بقیه گرم باشه برا من سرده..خودم میفهمم قشنگ که بدنم سرده...ولی خب چیکار کنم اکثر غذا ها سرده...نعنا و زنجبیل و اینا سعی میکنم بیشتر استفاده کنم ولی خب ...

منم مشکلم مثل شماست بخاطر ورزش این جور شدم عکس گرفتم گفت التهاب غضرف .تو این سن .شما بهتر شدی چیکار کردی 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
منم مشکلم مثل شماست بخاطر ورزش این جور شدم عکس گرفتم گفت التهاب غضرف .تو این سن .شما بهتر شدی چیکار ...

نه گلم خوب نشده هنوز دکترم نرفتم ،،خودمو بستم به گرمی،،میخوام ببینم بهتر میشم یا نه،،،چون یک حدسی زدم که نکنه سردی باشه چون با سردی زیاد حتی کیست تخمدان گرفتم که با یک دوره قرص ال دی خوب شد،،اما همون زمانه کیست کف پام شروع کردگز گز و درد شدید،،الان بهتر شده کف پام اما هنوز گاها شبا گز گز میکنه وتازگیا زده به زانوم و درد شدیده زانو

میخوام یکی دوماهی گرمی بخورم اگر خوب نشد میفهمم از سردی نیست و میرم دکتر

2706