2726

سلام خواهش میکنم بخونید و مثل خواهر راهنماییم کنید😔چون هیچکسو جز شما ندارم کسی ماجرارو نمیدونه

بچه ها اگه درجریان تایپک قبلم نیستید یکم توضیح میدم بعد میرم سر اصل مطلب

هفته ۱۸ انومالی گفتن دوتا کلیه ی پسرم پیلکتازی خفیف داره وچندتادکتر رفتن چیزی نیست اصلا رفع میشه نگران نباش....ولی برای راحتی خیال یه سونو انومالی برای هفته ۲۳ نوشتن رفتم انجام دادم گفت کلیه راست خفیف و کلیه چپ خیلی درگیره جوری که دوهفته بعد تولد باید پسرتو بیاری سونو بشه گفتم چشم...

هفته ۲۶ هستم رفتم یه دکتر بهم گفت ۵ درصد احتمال سندروم داون بودن بچت هست😔گفتم خب چیکار کنم من بچمو میخوام گفت ببین ازمایش سل فری بده خیالت راحت شه

حالا نمیدونم چیکار کنم من شش ماهو نیممه و اینکه بچم هرچی باشه میخوامش پس ازمایش سل فری ندم...اخه دستمونم خالیه

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

اخی عزیزه دلم انشاالله بحق ۶ماهه امام حسین صحیح و سالم بیاد بغلت هیییچ‌مشکلی نداشته باشه😔

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒

ببین اگه تحمل داشتن بچه سندرم داون داری خوب به دنیا بیارش

من با این بچه ها بودم

راهت خیلی خیلی خیلی خیلی سخته

شما مادری نمیتونم تشویقت کنم به کاری

اونم توی ماه شش

خودت تصمیم گیرنده ای

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخی عزیزه دلم انشاالله بحق ۶ماهه امام حسین صحیح و سالم بیاد بغلت هیییچ‌مشکلی نداشته باشه😔

دارم دیوونه میشم شبو روزم گریه و اینه که چیکار کنم 

خدایا یاامام رضا هیچ بنده ای رو حتی دشمنمو به این روز نندار😢

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

بنظرت تو ک میگی دستتون خالی برلی آزمایش...

از پس هزینه بچه ات ک مشکل کلیه داشته باشه و سندروم داشته باشه بر میای...‌

عقل را جایگزین احساس کنیم 😐

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

عزیزم حتما یه جوری پولو جور کن سونو رو انجام بده

یه درصد فکر کن خدایی نکرده بچه مشکل داشته باشه اونوقت هم خودت و صد برابر بیشتر اون بچه اذیت میشه و اینکه واقعا نگاه ها و حرفای مردم خیلی سخته

ببین اگه تحمل داشتن بچه سندرم داون داری خوب به دنیا بیارش من با این بچه ها بودم راهت خیلی خیلی خیل ...

خب چیکار کنم خواهر وقتی لگد میزنه و تکون میخوره دلم میخواد بمیرم دکتر۵ درصد احتمال داده...دلم به ۹۵ درصد خوشه دعا کن برام😔

عزیزم حتما یه جوری پولو جور کن سونو رو انجام بده یه درصد فکر کن خدایی نکرده بچه مشکل داشته باشه اون ...

سونو نیست ازمایشه عزیزم 

۳ و ۵۰۰ گفت هزینشه 

حالا مشکل هم داشته باشه کاری نمیتونم بکنم اخه دلم نمیاد دارم میمیرم 

عزیزم سونو ان تی هفته ۱۲-۱۴ رو دادی؟

اره همه چی خوب بود همهههه چی

خب عزیزم آزمایش بده ایشالا چیزی نباشه خیال خودت راحت بشه

نمیدونم چه کنم😔

اره همه چی خوب بود همهههه چی

اگه راضی نمیشی که 

انشالله خدا بهت قوت بده

بتونی بزرگش کنی

کمر همت ببند عزیزم 

توکل به خدا

راهت سخته.... موفق باشی

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2706