2733
2739
نذر کردم اگه برگرده و من بجه ای ازش داشته باشم اون بچه رو بذارم تو راه قران بزرگ بشه..تمام روزهو میر ...

عععی چه جالب ولی خیلی سختی کشیدی امیدوارم قدرتوبدونه وخوشبخت باشی.منم دارم تبدیل میشم به زاهدخودم خسته شدم دست به دامن مامانم شدم برام دعاکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
من متاهلم ولی بازم بعضی اوقات میبینمش وبه هم میریزم

من نامزدک بودم یه بار جلوی عابر بانک بودم حس کردم یه نفر داره از بغل نگام میکنه ولی اصلا نگاه نکردم ببینم کیه..بعد یه  پیر مرده دوتا کارتشو داد ک براش پول بگیرم خلاصه خیلی جلو دستگاه بودم ولی اون اصلا چشم ازم برنداشت ..یهو برگشتم نگا  کردم دیدم خودشه..تا خونه گریه کردم تو خیابون اونم با ماشین پشت سرم میومد ..وقتی رفتم خونه خط قدیمیمو روشن کردم ..انقد منتظر پیامش بودم ولی پیام نداد ..البته حقم داشت فکر کرده من این خطو دیگه ندارم..شب خابیدم ..فردا ساعت ۱۰از خواب بیدار شدم دیدم ۲تا میسکال و چندتا پیام دارم..ینی مطمعن بودم ک خودشه..وقتی پیاما رو باز کردم دیدم خودشه ..اس داده بود ک من امروز دیدمت اصلا دلم نمیخاست پلک بزنم چقد دوست داشتم تا صبح همینجوری نگات کنم خانوادت ظلم بزرگی در حقم کردن مگه گناهم چی بود ک نزاشتن بهت برسم ..نوشته بود تا عمر دارم امروزو یادم نمیره چقد خوب کردیخطتو روشن کردی میدونم توام منتظر بودی من بهت پیام بدم..

دقیقا همون موقعی بود ک من داشتم طلاق میگرفتم ولی اون نمیدونست..همون روز بهش گفتم اگه یه روز بهت گفتن نسترن خوشبخت شده تو باور نکن..روزای خوش من همون روزایی بود ک با تو بودم..الانم دارم جدا میشم چون دیگه نمیتونم فیلم بازی کنم ..گفتم خدا ب مامانم رحم کرد ک نزاشت شب عروسیم سر برسه چون اون شب عزا میشد برا مامانم ..چون من نمیزاشتم منو زیر سقف کسی ببرن ک دوسش ندارم..

بعد زنگ زد بهم زار زد گفت نسترن حلالم کن فکر نمیکردم بخاطر من کسی دیگه رو دوس نداری .گفت تو جدا بشی اگه خدا هم قبول نکنه من میام سراغت ..گفت خانوادتم قبول نکنه باهم فرار میکنیم

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
اره متاهلم متاسفم برا خودم ولی تا باهاش حرف نزنم خوابم نمیبره هر شب کارمون گریه س

چند سالته چند وقته ازدواج کردی

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
۲۴ سال ۶ ساله ازدواج کردم

اون ازدواج کرده؟ 

خیلی سخته من این روزا رو گذروندم البته من نامزد بودم جداشدم