2733
2734
اونلی ۱۷     حالا ۶ امش علاقه هست😂

😊

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برگشتنش نذرم کردی؟؟ختم قران ایناهم برداشتی؟؟

نذر کردم اگه برگرده و من بجه ای ازش داشته باشم اون بچه رو بذارم تو راه قران بزرگ بشه..تمام روزهو میرفتم تو یه مکانی بودخونمون اونجا تو خلوتم زار میزدم..چه محرمها و لیله الرغائبها و رمضان ها ک من دعا نکردم.چه دعای معراجها و نادعلی ها ک نخوندم..اونقددددر عاشق خدا شدم ک گفتم خدایا دیگه گذشتم ازش وقتی تو نمیخای..یک ماه بعدش اومد خواستگاریم

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....

الکی میگن دلتونو ب این چیزا خوش نکنید بیخیال این حرفا هر کجای زندگیتون هستن ازش لذت ببرین ب گذشته هام خیره نشید بهتره

میشه برای جور شدن یه کار خوب برای نامزدم دعاکنید
حداقل وقتی میرسی حسرتش پیرت نمیکنه بایکی دیگه خوشبخت شی ولی مدام اونوببینی به اون فک کنی ارزوکنی کاش ...

اره ولی چه فایده منم هنوزم دارم میسوزم امازندگیمو داغون کرد هم نفرت دارم هم دلم میگیره 

واااای چه قشنگ بودتقدیرت

مرسی عزیزم ..

عشقی ک واقعی باشه ب هم میرسن شک نکن ..اگه قسمت هم باشن از زیر سنگم شده جور میشه بهم میرسن..

دیگه بدتر از منم مگه بود؟هرشب کارم گریه بود..چ فکرایی ک تو سرم نبود ..من حتی فکر خودکشی شب عروسیمو کرده بودم..خدا خیلی دوسم داشت ک قبل عروسی یه اتفاقایی افتاد ک اگه بعد عروسی میوفتاد دیگه نمیتونستم جدا بشم ..خدایا شکرت ک حواست بهم بود چقد ناشکری میکردم میگفتم خدا منو نمیبینه

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
منم مثل تویه وقتایی که دلم میگیره یادش میفتم

پسر خالم مولتی میلیاردر محسوب میشن ..خاله ام دختر نداره..از بچگی میگفته منو برا پسرش میگیره..تو نوجوانی منو نفهمید منم با بی رحمی تمام موقع خواستگاری کرونش گفتم یکی رو میخوام ک لنگه اش وجود نداره ...پسر خاله ام خیلی خوشگلتر و خوش استایل تر از شوهرمه...

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
2706