2733
2739
عنوان

اعدامیا میرن جهنم‌یامیرن برزخ؟قاتلا چی؟مقتولا ک مردن چی

| مشاهده متن کامل بحث + 1233 بازدید | 103 پست
اره جدی مکنه حالا میخوای ببخیشش کی بود نکنه پسری بوده و دلتون رو شکسته

هیچوقت حلالش نمیکنم تا عذاب بکشه

ن باو خانوم بود 

پسرو واگذار کردم بخدا 😕😕😕

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂
یکی من رو ناحق زد همون موقع گفتم حساب ب قیامت پیش خدا باید جواب بدی فقط خندید خیلی زود فوت کرد فقط ...

اگه دوست پسر بوده دوتاتون مقصر بودید  و نفرین شما نمی گیره چون شما عقل داشتین قبول نمی کردید ولی اگر شخص دیگری باشه ببخشید بلکه از گناهانش کم بشه اگه واقعا کارش کوچیک بوده و قابل ببخشش هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچوقت حلالش نمیکنم تا عذاب بکشه ن باو خانوم بود  پسرو واگذار کردم بخدا 😕😕😕

😂 پسره چی شد نمرد

😐 ببخشش گناه داره اون دنیا عذاب بکشه برا چی مگه چیکار شما کرده     فکر کنم خواهرشوهر بوده اره

اگه دوست پسر بوده دوتاتون مقصر بودید  و نفرین شما نمی گیره چون شما عقل داشتین قبول نمی کردید ول ...

من تو دوران مجردیم با هیچ پسری دوست نشدم و این از افتخاراتم هست

نه ی دوست بود البته دختر 

من نفرین نکردم

فقط از دستش ناراحت شدم باهاش شوخی کردم یادم نیست چی گفتم گفت دارم برات همون موقع گفتم ببخشید فکر نمیکردم ناراحت بشی شوخی کردم شرمنده

بعد از نیم ساعت ی گوله برف درست کرد ی سنگ بزرگ گذاشت وسطش زد زیر چشمم خدا رحم کرد تا ی هفته ده روزی زیر چشمم کبود بود

2728
😂 پسره چی شد نمرد 😐 ببخشش گناه داره اون دنیا عذاب بکشه برا چی مگه چیکار شما کرده     فک ...

ن پسره فعلا راست راست داره میگرده😏😂

هیچوووووووقت نمیبخشمش خداعذابش بده بحق فاطمه زهرا فقط موقعی میبخشمش ک بره تو خواب دخترش بگه فلانی منو ببخشه اون موقع حلالش میکنم

ن بابا خواهر شوهر کجا بود مجرردم

باعث ابرو ریزی شد

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂
2740
ی دلیل توجیهی میخام‌برای شاگردم براشون گلاس جبرانی گذاشتیم مرور درس های سال بعد سوال کرده‌میخام‌جواب ...

میرم از مرجع تقلید می پرسم بعد بگید مرجع تقلی هنوز جواب نداده

اوکی شکر 
ن پسره فعلا راست راست داره میگرده😏😂 هیچوووووووقت نمیبخشمش خداعذابش بده بحق فاطمه زهرا فقط موقعی م ...

ابروریزی خوب نیست کار ایشون هم خوب نبود ولی شما ببخشیدش   اون برا چی فوت کرد

اگه یادتون باشه حول و حوش سال نود یک و دو بود ک ی موج آنفولانزای خوکی تو کشور راه افتاده بود ایشون ی ...

اها شما هم ببخشید اون گناه داره حتما حرف شما ناراحتش کرده بود که اون بدجنسی رو انجام داد