2737
2739
عنوان

اعدامیا میرن جهنم‌یامیرن برزخ؟قاتلا چی؟مقتولا ک مردن چی

| مشاهده متن کامل بحث + 1233 بازدید | 103 پست
خب میرن برزخ هممون که میمریم یه عالمی بین بهش وجهنم منتظر میمونیم تا قیامت شه به اعمالمون رسیدگی شه

اینارو انقدر تو کتابای درسی دینی و قران و معارف خوندیم که دیگه همه بچه ها بلدن این نمیدونم چه معلمیه که خودش بلد نیست 😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا قبل قیامت همه تو برزخن و هیچکی بهشت و جهنم نمیره ولی تو برزخم یه حالتی مث بهشت و جهنم داره بعدش ا ...

اگه اینجوری باشه که عدالت برقرار نمیشه مثلا یه نفر که ده نفرو کشته هم یه بار اعدام میشه یه نفر که یه نفرو کشته اونم یه بار اعدام میشه پس مجازات واقعی میمونه برا قیامت

یکی من رو ناحق زد همون موقع گفتم حساب ب قیامت پیش خدا باید جواب بدی فقط خندید خیلی زود فوت کرد فقط ...

ببخش منکه بخشیدم خودم سبک شدم 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
من ک عذرخواهی کردم اگه بخشش خوب بود چرا او نبخشید چند سال وقتی یادم میاد با خودم دو دوتا چهارتا میک ...

دمت گرم  

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
نه من میخوام برم جهنم اخه همه خوشگلا تو جهنم اند مثل انجلینا جولی و ...😂😂😂

تو رو میدیم دست جهندمیا

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2738
جهنمیا میرن جهنم برزخی بهشتیا میرن تو بهشت برزخی منتظر میمونن تا قیامت برپا بشه جهنم برزخی بسیار سخت ...

یکی ابرومو برد منم نفرینش کردم بعداز دو هفتع مرد الان دو ماهه ک مرده همش فحشش میدمو نفرینش میکنم هیچوقتم حلالش نمیکنم جاش تو جهنمه؟؟؟

فقط ب یه شرط میبخشمش ک بره تو خواب دخترش بگه فلانی منو ببخشه بنظرت شدنیه؟؟

اونوقت میبخشمش

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂
یکی ابرومو برد منم نفرینش کردم بعداز دو هفتع مرد الان دو ماهه ک مرده همش فحشش میدمو نفرینش میکنم هیچ ...

نمیدونم عزیزم ولی بگذر ازش تا خدا ازت بگذره ولش کن بهش فکرنکن دستش از دنیا کوتاهه مسلما اگه میتونست میومد ازت حلالیت میخواست ولی خب اجازه ندارن که هروقت میخوان برن تو خواب هرکی من عموی مامانم ارثشو بالا کشید مرد خوب و نماز خونی بود اما حق مامانمو خورد شبی که میخواست فوت کنه اومد تو خواب مامانم تو یه باتلاق پر از لجن و کثیفی غرق شده بود دستشو دراز کرده بود به مامانم گفته بود کمکم کن نجاتم بده فرداش مامانم زنگ زد حالشو بپرسه گفتن دیشب فوت کرده حلالش کن بخاطر خدا

انجلینا جولی تو خود بهشته عزیزم با این همه کار انسان دوستانه و خیریه ای که انجام میده

نمیشه قضاوت کرد کی اهل بهشته کی جهنم واقعا .فقط هم کار خیر ملاک نیس همه چی ملاکه 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
وقتی وجود نداره چرا بی عدالتی باشه همه ما دوباره تبدیل به خاک میشیم و به طبیعت برمیگردیم

همین دیگه میگم اینکه کلا نیست ونابود بشیم بی عدالتیه پس حتما باید یه جای دیگه باشه که حق به حقدار برسه🌹🌹🌹

نمیدونم عزیزم ولی بگذر ازش تا خدا ازت بگذره ولش کن بهش فکرنکن دستش از دنیا کوتاهه مسلما اگه میتونست ...

هیچووووقت حلالش نمیکنم جاش جهنم باشه

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂