2737
2734
عنوان

اعدامیا میرن جهنم‌یامیرن برزخ؟قاتلا چی؟مقتولا ک مردن چی

| مشاهده متن کامل بحث + 1233 بازدید | 103 پست
ابروریزی خوب نیست کار ایشون هم خوب نبود ولی شما ببخشیدش   اون برا چی فوت کرد

اااااه انقد نگو ببخشش من هیچوقت نمیبخشم تف ب قبرش

نفرینش کردم بداز دو هفته مرد جونم بود😏😏همه تو شوک بودن ک مرد هیچکی باورش نمیشد

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂
یکی من رو ناحق زد همون موقع گفتم حساب ب قیامت پیش خدا باید جواب بدی فقط خندید خیلی زود فوت کرد فقط ...

مگه خدا از تو کمتره؟؟؟ وقتی تومیبخشی اونم یه سری کاراتو میبخشه این که اعتقاد منه 😍البته حق الناس حسابش جداس شاکی خصوصی داره😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها شما هم ببخشید اون گناه داره حتما حرف شما ناراحتش کرده بود که اون بدجنسی رو انجام داد 

من ک عذرخواهی کردم اگه بخشش خوب بود چرا او نبخشید

چند سال وقتی یادم میاد با خودم دو دوتا چهارتا میکنم

همین الان تصمیم گرفتم ببخشم تا بلکه خدا هم گناهان ناخواسته من رو ببخشه😇😇 

ملیحه جان دوست خوبم روحت شاد و قرین آرامش

برای شادی روح دوستم ی صلوات بفرستین

من تو دوران مجردیم با هیچ پسری دوست نشدم و این از افتخاراتم هست نه ی دوست بود البته دختر  من ...

عزیزم یه کم جنبه داشته باش شاید شوخی بوده گذشت کن که خدا هم از گناهای خودت بگزره کاره خیلی بدی نکرده که بابا طرف ادم میکشه یا دزدی میکنه یا ابروی کسی رو میبره باز میبخشنش ب ا یه چیز کوچیک کینه گرفتی و نمیبخشی؟بخشش به خودتم ارامش میده کینه دلو سیاه میکنه عزیرم.ببخشش

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            
2731

بنظرم هیچکی اونجوری که بنظر میاد مقصر نیست هشتاد درصد ژنتیک وخانواده هست اگرم ما جای اونا بودیم همین میشد اگرم قضاوتی باشه که مسیر زندگیتو تغییر بدی که بعضی وقتا تلاش فایده نداره  بنظرم قیامت با عدالت وجبر طبیعت در تناقض هست

اوکی شکر 
هیچکدوم نه برزخ نه جهنم نه بهشت چون وجود نداره😕

استغفرالله خواهر این حرفو نزن این کفره

من خودم اون موقع ۱۵ سال داشتم یه روز داشتم داستان عزیز رو میخندم گفتم خدایا ایا واقعا میشه ادم بمیره و زنده بشه ای کاش منم اینجوری بودم ولی ۱۰۰ سال طول نکشه این حرفو زدم شب این اتفاق برا من اتفاد و مردم و زنده شدن  خودمم تا اون نورو دیدم گفتم واقعا اون دنیا وجود داره و نوری ارامش بخش منو میخواست به سمت خودش بکشه و دو نفر سفید پوش و خندان به سمت من می امدم و من میخواستم به سمتش برم ولی خانواده منو برگردوندند

2738
قبل پست شما گفتم ک بخشیدم  کبودی زیر چشمم حلالش

افرین عزیزم مطمعن باش پاداش کارتو میبینی

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            

همه میریم برزخ تا روز قیامت منتهی برزخ هم واسه ی عارف یا واسه ظالم متفاوته 

اونایی ک خودکشی میکنن سرگردونن تا قیامت 

حیوانات هم عدم میشن 

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید