2733
2739
عنوان

کیا راضی ان از متاهل بودنشون

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 95 پست
بارداری سختی داشتم قند بالا، جفت پایین، حالت تهوع تا آخرین روز بارداریم ک وزن کم کردم بجای اضافه کرد ...

عزیزم همونه! نوسانات روحی و عدم ارامش مادر رو بچه تاثیر میذاره! سعی کن جوری بغلش کنی ک ارامشتو حس کنه اون لحظه فقط ب همین نی نی فکر کن! نه ب ناهار نه ب اون یکی نی نی... 

ب شوهرتم بگو بچه رو نوازش کنه

من  موافق این موضوعم هرلحظه باید تصمیم گرفت وگاهی باید بیشتر ب موقعیتهای زندگی خودمون فکر کنیم هرکاری در وقت خودش من تواین ۸سالی ک کارمشاوره انجام میدم خیلی افراد رو دیدم ک حسرت ازدست دادن فرصتها رومیخورن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ غصشو نخور ...اکثر متاهلا هم توصیشون اینه که عروس نشید .بخای حساب کنی جفتشون نعایب و خوبی هایی دا ...

درسته ولی آدم تا یه جایی میتونه مجرد بمونه از یه جایی به بعددیگه واقعا احساس سردرگمی و کلافگی میکنه دقیقا آدم احساس میکنه زندگیش هیچ سرو سامانی نداره انگار که بین زمین و آسمون معلقی دقیقا مثل حال این روزای من

یه روز خوب میاد  

من از تاهلم راضی‌ام خیلی

همسرمم هم عالیه

اما به قول یکی از کاربرا هرازگاهی احساس میکنم دوران تجرد یکسری خوشی‌های خاص داشتم

شاید خنده‌دار باشه

اما مثلا احساس میکنم دوران تجرد ارتباطم با خدا خیلییییی قوی‌تر بود!

یا کلا به نظرم مجرد بودم فعالیت‌های اجتماعیم بیشتر بود و یجورایی مفید بودم

و خیلی چیزای دیگه....

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2731

زندگی پستی بلندی زیاد داره. بخصوص اول ازدواج آدمهای حسود و آشغالی هستن که میخوان زندگیتو به هر نحوی که میتونن خراب کنن و بهترین روزهاتو تلخ کنن. ممکنه تو زندگی مشکلاتی پیدا بشه حتی مشکلات مالی مشکلات خانوادگی مشکلات تفاهمی و.... ولی همه چیز به سیاست زندگی داری خودت برمیگرده. اینکه تمام مشکلات را خودت و شوهرت حل کنی. همه ناراحتیها را تو خودت بریزی ولی هیچ وقت به بیرون خونه بروز ندی و اجازه دخالت خانواده ها را ندی.

خلاصه اینکه باید مثل یه شیر زن باشی و از خودت و حریمت محکم دفاع کنی. اون موقع میبینی که زندگی خیلی شیرینه. 

و یه اصل مهم تر که ممکنه خیلیا اعتقاد نداشته باشن اینکه من هر موقع توی زندگیم تنش ایجاد میشد وقتی قرآن میخوندم واقعا برطرف میشد. چون اطراف ما به غیر از آدمهای حسود و کثیف نیروهای ماوراءالطبیعه ای وجود دارن که گاهی قصد ضربه زدن بهتو دارن و تنها با یاد خدا میتونی آرامش را به زندگیت برگردونی. 

واقعا بارها و بارها تجربه کرده ام.

در کل خداراشکر از متاهلیم راضی هستم.

عزیزم همونه! نوسانات روحی و عدم ارامش مادر رو بچه تاثیر میذاره! سعی کن جوری بغلش کنی ک ارامشتو حس کن ...

همش بغلمه خیلی بمن وابستست ،همسرمم همه جا با خودش میبره خیلی بهش توجه میکنیم اما همیشه در حال گریه و بد اخلاقیه

دکتر میبرم میگه سالمه

نمیدونم گلم شاید کم کم خوب شه

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏
2740

با توجه به تجربه اي كه دارم ٨٠٪؜ احساس خوشبختي يا بد بختي كه ما از زندگي مون داريم به خاطر اطرافيان هست 

مثلا خودمون با افرادي كه از ما بهتر هستند مقايسه كنيم و داشته هامون ديگه نبينيم يا ممكن خصوصيات اخلاقي شوهرمون يا حتي فرهنگ و كلاس خانواده اش ناراحتمون نكنه 

اما اگر يك نفر بياد بگه وااايييي چرا شوهرت اينجوري رفتار ميكنه ! 

اين چه لباسي مادر شوهرت پوشيده ! يا همه ميگند تو اشتباه كردي اين و انتخاب كردي و ...... 

كلا گند ميزنه تو تمام زندگي ات ، حالا ممكن طرف اينقدر باهات صميمي نباشه كه اين ها اينقدر واضح بگه اما بازم تاثير منفي خودش و ميگذاره 

اگر  ميخواي احساس خوشبختي كني تو زندگي ات اول سعي كن اخلاق خوش داشته باشي بعدم اطرافت از ادم هاي حسود و با فرهنگ ها متفاوت با خودت خالي كن حالا ميخواد اين ادم دختر خاله ات باشه يا دوست بچه گي ات 

سعي كن با آدم هايي رفت و امد داشته باشي كه طبع و منش بزرگانه داشته باشند كه هم ازشون انرژي مثبت بگيريد هم اينكه از خصوصيات اخلاقي اش درس بگيريد و روز به روز خوشبخت تر بشيد .❤️❤️❤️

چه چیز هایی رخ میده که میگید از ازدواج راضی هستید یا نیستید؟؟؟؟

همسرم نرماله

خانوادش نرمال و خوبن 

سطح ماليمون متوسطه 

رابطمون خوبع

بهم احترام ميذاريم 

من ازادياي خودمو دارم

سرگرمياي خودمو دارم

خسيس و بددهن ،شكاك ،دست بزن،فحاش،الكلي دودي،رفيق باز،چشم چرون ،بچه ننه و.... نيس

كلا نه كه ايده ال ايده ال باشيم 

همه چي گل و بلبل باشه نه

مهم ابنه اكثر وقتا خوبيم و عيب و ايراد و دغدغه انچناني نداريم كه پشيمون بشيم 

2706