2733
2734
عنوان

کیا راضی ان از متاهل بودنشون

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رابطه ات تو بارداری با شوهرت چطور بود؟ استرس و نگرانی نداشتی؟ الان چطورید؟ 

بارداری سختی داشتم قند بالا، جفت پایین، حالت تهوع تا آخرین روز بارداریم ک وزن کم کردم بجای اضافه کردن

افسردگی گرفته بودم بخاطر شرایطم تازه یکم بهتر شدم😢

همسرمم خیلی تو بارداریم بد اخلاقی میکرد نمیدونم چرا

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏
زن دایی خامه پنجاه مردی؟؟؟؟؟😂😂

😨😨😨😨ای وای شناسایی شدم😨😨😂😂😂😂

اری اری 😂😂😂😂😂😂😂

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
می‌خوام بگم زیبایی زندگی به همین چیز هاست که شما آنها رو می‌بینید ولی خیلی ها نمیبینن

اهان ببخشید نفهمیدم! 😁

عزیزم من ب کسی ک جدا شده و بچه داره گفتم حاضر بودی مجرد میموندی گفت نه ابدا! حتی باین شرایط! 

میدونی ادم یه رشدی میکنه ک تو تجرد اون رشد تو اون بعد یا خیلی کمه یا نیست! 

مثل پوست انداختن یا از پیله در اومدن! 

ازدواج خیلی خوبه اما همه ی زندگی نیست! اما نمیشه هم گفت بده! 

هر ادمی هم ازدواجی نیست! 

نگرش و تربیت و الگوهای خونوادگی هم مهمه

🤣🤣🤣🤣🤣🤣خوشبختم عزیز جان💐💐💐💐☺️😘

😂😂😂😂همچنین جیگر😂😂😗😗😗😘😘😅😅😅😅

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
من مجردم یعنی به خاطر ادامه تحصیل ازدواج نکردم در واقع ازدواجمو فدای درس کردم الان به شدت پشیمونم، ب ...

هیچ غصشو نخور ...اکثر متاهلا هم توصیشون اینه که عروس نشید .بخای حساب کنی جفتشون نعایب و خوبی هایی داره

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2706