2733
2739
عنوان

کیا راضی ان از متاهل بودنشون

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 95 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوزم به این جمله فک میکنم ناخوداگاه خندم میگیره

کدوم جمله😂😂😂😂

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
من خداروشکر راضی ام.انگار شوهرم خنثی ست.نه خوبه نه بد.ببشتر احساس تنهایی دارم.

بیا با من دوص شو 😂😂قول میدم نزارم احساس تنهایی بکنی😉😂🌼🌼🌼🌼

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
2728
خدارو شکر میکنم اما این بچه دوم جوری اذیتم کرده ک کم مونده روانی شم از دستش 15 ماهه همش گریه و اذیت ...

همه چیز درست میشه اینو مطمئن باش.ولی الان وقت شکل گیری اخلاق وروحیات بچه ست.خیلی تلاش کنید تا بعدا نتیجه شو ببینید.کتاب سی دی مطالب گوگل خیلی بهتون کمک میکنه.

یه لحظه خودتون رو بذارید جای پدر ومادری که بچه معلول دارند دنیا تفاوته با داشتن بچه سالم.

همه چیز درست میشه اینو مطمئن باش.ولی الان وقت شکل گیری اخلاق وروحیات بچه ست.خیلی تلاش کنید تا بعدا ن ...

مرسی گلم حتما🙏

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏