2733
2734
عنوان

امروز تولدمه ایکاش نبود

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 54 پست

تولدت مبارك 

اولين تولدته كه ماماني ها

بيخيال شايد به شوهرتم فشار اومده آخه اكثر مردا جنبه و كشش مسئوليت بيشتر رو دير بدست ميارن

When you fully trust someone without any doubt, you finally get one of two resaults:a person for a life or a lesson for life 👻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تولد تولد تولدت مبارک 🍰🍰🍰🍰🍰🥧🎊🎊🎊🎊🎊

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

تولدت مبارک عزیزم و تولدت نی نی هم مبارک        اونجای ننه هر چی مرد عنق و بی احساسه     خودتو ناراحت نکن همه چی حل میشه 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
2731
تولدت مبارك  اولين تولدته كه ماماني ها بيخيال شايد به شوهرتم فشار اومده آخه اكثر مردا جنبه و ...

الان خیلی حساس شدم ترس از عمل فشار و دردایی ک دارم احتیاج دارم ب شوهرم میاد خونه خودشو میگیره صدتا حرف بزنم یکیشو جواب میده منم ادمم خو امدم سمت خونوادش زندگی میکنم از خونوادم دورم خدا دیگه نمیکشمممم

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
ی هفتس مرخصیه خونس بخدا همش با دوستاش بیرون بوده ی لیوان اب دستم نداده الان باااین وزن و شرایطم دارم ...

شاید داره به نینیت حسودی میکنه بعضی مردا وقتی میفهمن پدر شدن میترسن زنشون دیگه بهشون توجه نکنه و فقط به بچه توجه کنه انشاالله وقتی نینی بدنیا بیاد زندگیتون قشنگتر بشه

2738
تولدت مبارک عزیزم و تولدت نی نی هم مبارک         اونجای ننه هر چی مرد عنق و ...

واگذر کردمش بخدا چون خیلی دلم شکست من اولین سالی ک تولدش پدرشد و با وجود حاملگی چیکار کردم بعد اون دریغ از ی تبریک بچها دارم خفه میشم از بغض

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
تو رو خدا موقع زایمان منو دعا کن ک باردار بشم یادت نره..

حتما عزیزم ولی دعاهای من تاثیر نداره داشت وعض زندگیم این نبود

الان بهش نیاز داری باهاش قهر نباش شاید شوهرت زیر فشار اقتصادی هست فشار اقتصاد رو اخلاق اکثر مردا تاثیر میزاره بعدش نیاید بهش میگفتی ریشتو بزن نمیزارم بوسش کنی این خرفت اشتباه بود 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖

تولد تولد تولدت مبارررررک ایشالااا 300ساله بشی قدم نو رسیده هم پیشاپیش مبارررک ایشالا خیر و برکت و محبت بریزه تو زندگیتون غصه نخور نینیت گناه داره ایشالا شوهرتم اخلاقش با قدم نینی درست میشه ب هیچی فک نکن عزیزمممم

میشه برا صلوات بفرستید محتاجم ب دعاهاتون    
شاید داره به نینیت حسودی میکنه بعضی مردا وقتی میفهمن پدر شدن میترسن زنشون دیگه بهشون توجه نکنه و فقط ...

کلا قبلشم همین بود تاپیکام هست چ بلاهایی سرم اورده

الان خیلی حساس شدم ترس از عمل فشار و دردایی ک دارم احتیاج دارم ب شوهرم میاد خونه خودشو میگیره صدتا ح ...

عزيزم 

ميدونم الان كلي استرس داري و ٩ ماه هم بارداري گذروندي

انشالله ٢ روز ديگه ني ني خوشگلت مياد بغلت همشون يادت ميره توكلت به خدا باشه

حالا ني ني دختره يا پسر؟

اسمش چيه؟

When you fully trust someone without any doubt, you finally get one of two resaults:a person for a life or a lesson for life 👻