2737
2734
عنوان

امروز تولدمه ایکاش نبود

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 54 پست
خدا قسمتت کنه این حس قشنگو

ان شاءالله..حتما تو رو خدا موقع زایمان دعام کن خسته شدم از انتظار.خب منم نی نی دلم میخاد

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهرمن تنها مشکلی ک تو زندگیش نداشته و نداره و مالیه شوهرمن مشکلش اینه احساسش و گذاشته زیر پاش حس می ...

عزيزم همين كه پول داره بازم خوبه ازش بگير واسه خودت خرج كن و البته پس انداز

منم امسال شب قبل تولدم به شوهرم گفتم فردا مامانم اينا رو بگم بيان خونمون تولدمه گفت چه خبره جو گير شدي

منم خيلي بهم برخورد

فرداش به مامانم اينا گفتن بيان عصر كيك  هم گرفتم ي جشن كوچيك گرفتيم و اونا زود رفتن بعد كه شوهرم اومد خيلي.... سوخت گفت من فقط زيادي بودم كه نباشم 

گفتم تو خودت نخواستي تولد بگيرم اونا هم اومدن كادو دادن و رفتن زود كه تو ناراحت نشي

ان شاءالله..حتما تو رو خدا موقع زایمان دعام کن خسته شدم از انتظار.خب منم نی نی دلم میخاد

منم برات دعا میکنم عزیزم انشاالله به حق امام حسین(ع) بزودی بچه دار بشی خدا بهت فرزند سالم و صالح عطا کنه منم بعد  5 سال انتظار و نذر و نیاز روز اربعین همکار شوهرم تو کربلا برامون دعا کرده بود همون روزم فهمیدم باردارم

شوهرمن تنها مشکلی ک تو زندگیش نداشته و نداره و مالیه شوهرمن مشکلش اینه احساسش و گذاشته زیر پاش حس می ...

همه شون همینن تا زن شاد و شنگول هست دور و برشن تا هم مریض و بهش نیاز داره از زن گریزونن باورت میشه میخواییم اسباب کشی کنیم ما هم خیلی اسباب و اثاثیه داریم یکماهه گیرم بشور و بساب و جمع کردن یعنی یه کارتن برنداشته  دیشب از بدن درد نخوابیدم ساعت سه شب از ناله هام بلند شده ازم رابطه جنسی میخواد منم گفتم بکپ بی تربیت و بی درک دیگه امروز میخواست عصر وایسه کمکم کنه چند تا قاب عکسو از دیوار آورد پایین و رفت اما منم دیگه واسم مهم نیست غر میزنم اعصابشو داغون میکنم اما خودم بیخیال شدم بالاخره عادت کردم به بی درکی و بی احساسیش 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
منم برات دعا میکنم عزیزم انشاالله به حق امام حسین(ع) بزودی بچه دار بشی خدا بهت فرزند سالم و صالح عطا ...

وااای ممنون عزیزم.چ دعای قشنگی کردی دلم ارووم شد..ممنون.ان شاالله بچه ت همیشه سالم زیر سایه پدر وما در بزرگ بشه.

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  
2738
تولدت مبارک عزیزم..وای بعد یه سال دوری بیام و اولین تاپیکی که ببینم تاپیک تولد باشه لذت بخشه...میفهم ...

خوش امدی عزیزممم

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید