2733
2739
عنوان

امروز تولدمه ایکاش نبود

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 54 پست
تولد تولد تولدت مبارررررک ایشالااا 300ساله بشی قدم نو رسیده هم پیشاپیش مبارررک ایشالا خیر و برکت و م ...

ممنونم عزیزم دعام کن دیگه باااین شرایط نمیتونم خیلی تنهاممم و غریب طفلک نی نیمم

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
حتما عزیزم ولی دعاهای من تاثیر نداره داشت وعض زندگیم این نبود

دعا های مامان ها براورده میشه...همه چی درست میشه نی نی ب دنیا میاد..مهر محبت بچه میفته تو قلبش درست میشه....

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم  ميدونم الان كلي استرس داري و ٩ ماه هم بارداري گذروندي انشالله ٢ روز ديگه ني ني خوشگلت ...

رادوین پسره ایکاش شوهرم میفهمید چقد بهش نیاز دارم

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

به دلت نگیر نی نی که به سلامتی به دنیا اومد باهاش خوش بگذرون بهش توجه نکن خودش به غلط کردن میفته تولدتم مبارک دعا کن ماها هم که چشم انتظاریم خدا بهمون کمک کنه

تست و ازمایش من بعد ۳سال به اراده خدای مهربون مثبت شد برام دعا کنید دوستان گلم
2728
دعا های مامان ها براورده میشه...همه چی درست میشه نی نی ب دنیا میاد..مهر محبت بچه میفته تو قلبش درست ...

خدا قسمتت کنه این حس قشنگو

به دلت نگیر نی نی که به سلامتی به دنیا اومد باهاش خوش بگذرون بهش توجه نکن خودش به غلط کردن میفته تول ...

حتما عزیزم انشااالله خدا ی نی نی شیطون قسمتت کنه مثل الانه نی نی من ک رفته تو دندم 😑😑😑

رادوین پسره ایکاش شوهرم میفهمید چقد بهش نیاز دارم

به به چه اسم قشنگي

خدا واست نگهش داره

روز داماديش برسه😍😍

صبر كن توكل كن بسپر به خدا

انشالله بعد تولد همراه و همدلت ميشه

When you fully trust someone without any doubt, you finally get one of two resaults:a person for a life or a lesson for life 👻
2740

قربون دلت برم ماها این روزها تجربه کردیم آره سخته و مادر تو بارداری خیلی شکننده هست منم یه شب با دوستاش رفت نیومد تو خواب از ترس حیغ و داد زدم همسایه مون اومده درب زده با صدای در زذن از خواب پریدم الانم یک ماه دیگه 7 سالش هست میگه دخترم مال من هست پری روز میگفت اگه بخوای طلاق بگیری میدزمش اینهمه بهش وابسته هست وقتی بدنیا آومد خودبخود حس پدریش باعث میشه تا حدودی تغیر کنه و مخصوصا وقتی باهاش حرف بزنه ولش نمیکنه خودتو ناراحت نکن عزیزم الان به آرامش نیاز داری 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
الان بهش نیاز داری باهاش قهر نباش شاید شوهرت زیر فشار اقتصادی هست فشار اقتصاد رو اخلاق اکثر مردا تاث ...

شوهرمن تنها مشکلی ک تو زندگیش نداشته و نداره و مالیه شوهرمن مشکلش اینه احساسش و گذاشته زیر پاش حس میکنه من بردم بخدا ی لیوان اب دستم نمیده کلا حسی ب من نداره کل زندگی تو پول میبینه همین ک تامین شی مالی حله گور بابای بقیه چیزا

واگذر کردمش بخدا چون خیلی دلم شکست من اولین سالی ک تولدش پدرشد و با وجود حاملگی چیکار کردم بعد اون د ...

وای نه توروخدا هر چی باشه شوهرته بابای بچه ات مطمئن باش ی مشکلی چیزی داره دو روز دیگه آشتی میکنید کلا بدیاشو یادت میره 

ممنونم عزیزم دعام کن دیگه باااین شرایط نمیتونم خیلی تنهاممم و غریب طفلک نی نیمم

فداتم حتما دعات میکنم نینیتم مامان ب این خوبی داره راستش من خودمم درکت میکنم من نینیم هفت ماهشه شوهرم بعد تولد دخترم خیلی نسبت ب قبل سرد شد ولی خب خودم همه جوره هوای نینیمو دارم و همه تلاشمو میکنم ک با نینیم بهترین رفتارو داشته باشمو خوشحال باشم پسرت یه مامان شاد میخاد یادت باشه پس غم و ناراحتی از خودت دور کن و ب چیزای بد فک نکن 

میشه برا صلوات بفرستید محتاجم ب دعاهاتون