2737
2734
عنوان

امروز تولدمه ایکاش نبود

655 بازدید | 54 پست

امروز تولدمه دوروز دیگه تولد پسرم ک میخواد بدنیا بیاد چقدددلم گرفته از شوهرم ی تبریک نگفت درک نداره ۲روز دیگه زایمانمه بهش احتیاج دارم دوروزه الکی باهام قهره بهش گفتم ریشاتو بزن برای تولد پسرمون گفت حالا چ توفحه ای گفتم حق بوس کردنشو نداری اگه نزنی بچهااا دلم گرفته چرا مردا درک ندارن من عاشق شوهرمم بخدا براش همه کار کردم همه کارررر دیشب میگم تولدمه فردا میگه هست ک هست شاکار ننه باباتو من باید جشن بگیرم دلم بد سکستتت انقد غرورمو شکونده نپیگه زنم الان بهم احتیاج داره خداااا خودت کمکم کن تحمل کنمممم

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

سزارینی یا طبیعی؟؟

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
مگه بچت ناخواسته بوده؟؟

ن خودش میخواست از اول

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
تولدت مبارک عزیزم    

ممنونم عزیزمم

بعضی از شوهرا بی احساسن وقتی هم بهشون میگی میذارن پای خستگی

ی هفتس مرخصیه خونس بخدا همش با دوستاش بیرون بوده ی لیوان اب دستم نداده الان باااین وزن و شرایطم دارم خونهدتمیز میکنم چ خستگی خواهر ۶ماهم بود براش تولدگرفتم کلی مهمون دعوت کردم ۷ونیم میلیون براش گوشی خریدم اخه خیلی بی انصافه دیشب درد میکشیدم اون کلش بازی میکرددد من سپردمش بخدااا دلم بد شکست تو این ۹ماه

ولش کن بابا بیخیالش تو هم تولد اونو تبریک نگو به نی نی کوچولوت فک کن باهاش حرف بزن  تولد تولد ...

ممنونم همه امیدم ب نی نیمه