2737
2739
عنوان

خاستگار خواهرم

521 بازدید | 39 پست

يه نفر از دوستان زنگ زده برا خاستگاري، بعد مامانم گفته نه كوچيكه اونم اصرار كرده كه نه حالا بزارين بيايم... مامان هم گفته بزارين با باباش حرف بزنم.

بعد ما هم جوابمون مثبت بود، امروز طرف زنگ زده ميگه تو فاميلتون دختر دارين برا پسرم؟

مامانم گفت نه موردي نداريم، بعد حال خواهرمو پرسيد و خداحافظي كرد، يني چي؟

بعد مامانم دوباره زنگ كه ببخشيد چن سالشونه پسرتون؟ گفت ٢٨، بعد دوباره مامانم گفت باباش ميگه والا شناختي نداريم، گف اره ديگه تا زير يه سقف زندگي نكنن نميشه فهميد اخلاق كسي رو... و بعد خداحافظي كرد

نميفهمم اگه خواهرمو نميخاست چرا باز زنگ ميزد؟

اگه ميخواد چرا چيزي نگفت!!!!!

(ميشه برا سلامتي ني نيم صلوات بفرستي؟ آخه پارسال يكيش سقط شد🥺)❤️🌸

😂😂😂😂😂 نباید زنگ میزدید

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
احتمالاخواست تلافی کنه اولش گفتین کوچیکه بعضیااینطورین شدیداعقده ای

اخه واقعا ١٩ سالشه

(ميشه برا سلامتي ني نيم صلوات بفرستي؟ آخه پارسال يكيش سقط شد🥺)❤️🌸

حتما فکر کرده جوابتون منفیه 

وای پا واسه داداشم رفتیم خواستگاری 

دهنم صاف شد تا جواب مثبت گرفتم

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃

احتمالا گزینه دیگه ای پیدا کرده

این زن یک ماه دیگه مجدد تماس میگیره

دوراشو میزنه ببینه نمیشه

خاستگاری های قبلو دوباره مرور میکنه

اون موقع ست که باید حالشو بگیرید

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.