2733
2734
عنوان

خاستگار خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 39 پست

خب چرا تعارف داشتید

اونجایی ک زنگ زدن گفتن تو فامیلتون دختر دارید

مادرتون باید میگفت اگرم داشتیم نمیگفتیم ک نیاد با شما بدبخت بشه

شما ک برای دخترمون انقدر اصرار کردید و من رو راضی کردید با باباش حرف بزنم جالا زنگ زدید میگید دختر دیگه هست؟  مگه دخترهای مردم بازیچه شمان

بله دختر هست و داریم هم دختر خودم عین دسته گل می مونه هم کلی دختر گل دیگه داریم اما با شما صنمی نداریم

خب شما اگه مخالف بودین ،چرا زنگ زدین سن داماد رو پرسیدین؟

نه نظرمون مثبته

خواستيم يه حرفي چيزي بزنه

هيچي نگفت لامصب😂

(ميشه برا سلامتي ني نيم صلوات بفرستي؟ آخه پارسال يكيش سقط شد🥺)❤️🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نظرمون مثبته خواستيم يه حرفي چيزي بزنه هيچي نگفت لامصب😂

اونا بهشون برخورده

حالا وایسین ، شاید دوباره زنگ زدن😂

دفعه بعد الکی ناز نکنید😉😅

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

اگ جوابتون‌مثبت بود چرا گفتید کوچیکه

اگه کوچیکه چرا جوابتون مثبته 

اگ میخواستید جواب منفی بدین چرا زنگ زدین بهش اخه 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
2728
اگ جوابتون‌مثبت بود چرا گفتید کوچیکه اگه کوچیکه چرا جوابتون مثبته  اگ میخواستید جواب منفی بدی ...

اولش كه زنگ زدن مامانم فكر كرده خواهرم جوابش منفيه ناز كرده

بعد كه خواهرم شنيد شرايطشو گفت نظرم مثبته

بعد كه طرف زنگ زد اصلا چيزي از خواهرم نپرسيد 

ما هم كه نظرمون مثبت بود، دوباره مامانم زنگ زد شايد اونم چيزي گفت ولي هيچيييي نگفت

اولش كه زنگ زدن مامانم فكر كرده خواهرم جوابش منفيه ناز كرده بعد كه خواهرم شنيد شرايطشو گفت نظرم مثب ...

اشتباه کرد زنگ زد حتی اگ خواهرتون کورم بود دور ازجون نباید خودتون کوچیک میکردین مگه چندسالشه همش ۱۹

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
اولش كه زنگ زدن مامانم فكر كرده خواهرم جوابش منفيه ناز كرده بعد كه خواهرم شنيد شرايطشو گفت نظرم مثب ...

اشتباه کردید دوباره تماس گرفتید، خودتون رو سبک کردید. اگه میخواست که اینجور نمیگفت که!

اون خانومم بی شعور بوده دیگه وقتی دخترو نخواستی نباید اینجوری زنگ بزنی ضایع کنی که، نباید تماس بگیری دیگه اصلا

2740
اشتباه کردید دوباره تماس گرفتید، خودتون رو سبک کردید. اگه میخواست که اینجور نمیگفت که! اون خانومم ب ...

آخه فكر كنم بار اول كه زنگ زده فكر كرده ديگه جوابمون منفيه، بازم تماس گرفته كه از خونواده شما دختر ميخوام

نميدونم چي بگم والا