2737
2739
عنوان

خاستگار خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 39 پست
سراغ دخترتو توفامیل گرفته براپسری که براش اومدن خاستگاری ابجیت؟

اره ولي فقط تلفني خاستگاري كرده بود

(ميشه برا سلامتي ني نيم صلوات بفرستي؟ آخه پارسال يكيش سقط شد🥺)❤️🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من جاتون بودم اگ باز زنگ میزد میگفتم نه 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
احتمالا گزینه دیگه ای پیدا کرده این زن یک ماه دیگه مجدد تماس میگیره دوراشو میزنه ببینه نمیشه خاست ...

اخه اگه مورد پيدا كرده چرا باز زنگ زده به ما

2738
خواستگار هم خواستگار هاي قديم  الان فقط مردمو ميزارن سركار والا ميان يه موز ميخورن و ميرن😁😃

خاله من واسه پسرعتیقه زشت ولوس وپرادااطوارش براهمه دختدای فامبل واشناهمسایه ومیتونم بگم اون محله خواستگادی رفته 

اخرشم یدخترهمه چی تموم گرفت واسش 

ک بعد۶ماه زندگی دختره فرارکردرفت 

حالاپسراشونم خوب بودن یحرفی 

یکی اراون یکی عتیقه تر

بعدمادراشونم حساس عالم 

وخدایی که بشدت کافیست

خب زشت بوده دیگه زنگ نمیزده و شما منتظر میموندید

هر چند این کارش هم زشت بود

میتونست یه عذر خواهی کنه و تمام

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

خب شما اگه مخالف بودین ،چرا زنگ زدین سن داماد رو پرسیدین؟

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

یکی از فامیلای ماام دوساله هی ب من میگ عروس خودمی ب دوتا مامان بزرگامم گفته ک منو میخوان و اجازه خواستگاری گرفته و لی اصلا پا پیش نمیذاره نمیدونم فازش چیه 

😂😂😂😂😂😂

طوریه ک همه میدونن پسرش خواستگار منه ولی تاحالا رسمی خواستگاری نکردن 😂😂

❤ وخدایم کافیست.......
بمامانت بگودیگ زنگ نزنه ها اگ کوچیکه خوب چراجوابتون مثبت شدپس کوچیکم نبس دیگ 

اخه مامانم فكر ميكرد خواهرم جوابش منفيه

ولي خواهرم كه شرايطشو فهميد گفت ميخوام ببينمش