2737
2734
عنوان

با خواهر مظلوم نمای دروغگو چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1134 بازدید | 87 پست
نمیتونم، دیروز از دستش کلی گریه کردم که خدایا این چرا اینجوری میکنه، قبلا اینجوری نبود، دوسه ماهه اب ...

خب خودت میگی قبلا اینجوری نبوده. شاید چند وقتی حوصله نداره. شاید به خاطر فصله. و هزار تا شاید دیگه.

گریه می کنی پوستت خراب میشه. چشمات ضعیف میشه. هیچ مشکلی هم حل نمیشه.

کمی بهش کمک کن. شاید زمان می خواد. شایدعاشق شده. شاید شکست خورده. شاید و ..... 

عزیزدلم شرمنده ولی  نمیشه که ۲۴ ساعته کارگر بگیرن وقتی دوتا دختر مجرد تو خونه هست هزینه کارگر ...

ما بیست چهار ساعته کارگر میگیرم اتفاقا دو تا دختر مجرد هم داریم 

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما بیست چهار ساعته کارگر میگیرم اتفاقا دو تا دختر مجرد هم داریم 

حتما شما وضع مالیتون خوبه خداروشکر

مردم عادی تو خونه تکونی و کارای سنگین بتونن کارگر بگیرن جای شکر داره

شرکتای خدماتی کارگر ساعتی ۱۵ تا۲۰ تومن میفرستن حداقل

2731
خب خودت میگی قبلا اینجوری نبوده. شاید چند وقتی حوصله نداره. شاید به خاطر فصله. و هزار تا شاید دیگه. ...

اخلاقش از اول یه کمی بد بود، ولی اینجوری هر روزه دعوا و نرافهدواقعا خارج از تحمل منخ، تصمیم گرفتم تز هفته اینده برم کتابخونه، صبح برم عصر بیام

وزن اوایه ۵۳ کیلو    شروع رژیم 27  مرداد هدف: ۴۸ کیلو، در ۲۷ مهر😍😍😍😍😍😍😍
چ۳د شبیه عمه منه با ۳۷ سال سن مادربزرگم براش چایی میبره طرفشو میشوره خونشو جارو میکنه اونم فقط تو گو ...

مادربزرگت چرا انجام میده، اون که دیگه خونه خودشه

اخلاقش از اول یه کمی بد بود، ولی اینجوری هر روزه دعوا و نرافهدواقعا خارج از تحمل منخ، تصمیم گرفتم تز ...

کتابخونه خیلی خوبه. یه سکوتی داره آدم میتونه تمرکز کنه سبک سنگین کنه.

انشاله موفق باشی

2740
کتابخونه خیلی خوبه. یه سکوتی داره آدم میتونه تمرکز کنه سبک سنگین کنه. انشاله موفق باشی

مرسی ممنونم، میخوام برای دکتری بخونم، دی.ه هم از جو خونه دور میشمو هم برای کنکورم میخونم

موفق باشی. خانم دکتر. دکتر خوبی هستی. یه کم بیشتر گذشت کنیم.

مرسی ممنونم😍😍😍😍😍

چشم حتما

تمام تلاشمو میکنم