2752
2734
عنوان

با خواهر مظلوم نمای دروغگو چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1138 بازدید | 87 پست

سلام. چی کارش داری اون جور راحته. تو هم اگه اذیتت کار ها رو انجام نده.

درست مادرت شاید کمی کمر درد و اینها داشته باشه. ولی بزار مشغول بشه. بیکاری و عدم تحرک مادرها رو بیشتر مریض میکنه.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

به جایی نمیریم  پدر و مادر من دوست ندارن کوچک ترین فشاری روم باشه، خیلی خیلی دوستم دارن  ...

نه اصلا . راس میگی سبک زندگیتون اینجوریه. ولی عزیزم برا خودت میگم . بالاخره یه جایی باید بتونی به خودت کمک کنی. جدی میگم . منم مامانم اجازه نمیدادکاری کنم .چون واقعا کار کردن منوقبول نداشت میگف بچه ای .وقتی وارد جامعه میشدم خیلی برام سخت بود هیچچ کاری یاد نداشتم . دیگه مامانمومجبور کردم بزاره مستقل بشم تا بتونم از پس خودم بربیام. الان اصن از وابسته کسی بودن خوشم نمیاد . منتظر نیستم کسی کاراموبرام انجام بده 

خدایا ابر میفرستی بارون نمیدی؟خوبه منم وضو بگیرم نماز نخونم؟😕
سلام. چی کارش داری اون جور راحته. تو هم اگه اذیتت کار ها رو انجام نده. درست مادرت شاید کمی کمر درد ...

سلام.

من‌کاریش ندارم، مامانم لیشتر مریض میشه اینجوری دیسک کمر داره، نمیتونه زیاد خم و راست باشه، چیز سنگین برداره، بالاخره باید کمکش کرد، وقتی یه عده جایی باهم زندگی میکنن، هرکس یه وظیفه ای داره

وزن اوایه ۵۳ کیلو    شروع رژیم 27  مرداد هدف: ۴۸ کیلو، در ۲۷ مهر😍😍😍😍😍😍😍
سلام. من‌کاریش ندارم، مامانم لیشتر مریض میشه اینجوری دیسک کمر داره، نمیتونه زیاد خم و راست باشه، چی ...

می دونم کاریش نداری. میگم خودخوری نکن. انشاله سایه مادر بالای سرت باشه. 

بله هر کس وظیفه ای داره. اما به هر دلیلی خیلی ها وظایفشون رو انجام نمیدن.

خودخوری هم کنی و اعصابت بهم بریزه درست نمیشه. و خدا ی نکرده هزارتا مشکل و بیماری هم می گیریم.

عزیزم بب خشید فکر نکردم مشکل مالی دارید  خوب شاید واقعآ کار خونه دوست نداره مثلا آشپزی و گرد ...

کارهای بیرونم انجام نمیده، مامانم اون روزی میگه پول داشتم پیشت اونو برام کارت به کارت کن، میگه ابن کارت این تو، برو خودت انتفال بده یا بدار، بنده خدا مامانم میگه من بلو نیستم آخه، میگه مشکل خودته، من رفتم اخر سرر انجام دادم

منم دست به سیاه و سفید نمیزنم یعنی اصلا مامان بابا نمیزارنبزنم میگن خسته میشن  وظیفه اون نیست ...

عزیزدلم شرمنده ولی  نمیشه که ۲۴ ساعته کارگر بگیرن وقتی دوتا دختر مجرد تو خونه هست

هزینه کارگر میدونید چقدره؟

یعنی چی خسته میشن؟؟؟ مگه خدانکرده معلوله که از پس کارای خودش برنیاد

والا معلولها و نابیناها بیچاره ها با اون وضعشون کارای خودشونو میکنن و سعی میکنن سربار کسی نباشن

جدا غذا خوردنم زمانی اشکال نداره که غذا رو خودش برا خودش درست کنه نه اینکه غذای پخت مادرشو بخوره فقط بخاطر ظرف بقیه رو نشستن جدا بخوره

می دونم کاریش نداری. میگم خودخوری نکن. انشاله سایه مادر بالای سرت باشه.  بله هر کس وظیفه ای دا ...

نمیتونم، دیروز از دستش کلی گریه کردم که خدایا این چرا اینجوری میکنه، قبلا اینجوری نبود، دوسه ماهه ابنجوری سده

کاش شاغل بودی چشم به چشم کمتر میشدید

دنبالشم، نانزدم برای دوتایی مون دنباله کاره، قراره اواخر شهریور بریم سرکار اگر خدا بخواد و جور بشه

دنبالشم، نانزدم برای دوتایی مون دنباله کاره، قراره اواخر شهریور بریم سرکار اگر خدا بخواد و جور بشه

من هم دعاتون میکنم ، ولی این نامزدتون باید اول کارشو اوکی میکردبعد در شمارو میزد!!! عجب جراتی داشته (یا جرات دادی) 🤔😁

نخواستیم بابا!
من هم دعاتون میکنم ، ولی این نامزدتون باید اول کارشو اوکی میکردبعد در شمارو میزد!!! عجب جراتی داشته ...

ممنونم

خودش کار داره برای منو خواهرم دنبال کاره.

والله یکی دو مورد بود نمیدونم سر چی پسرا گذاشتن رفتن

ان شالله یه کیس مناسب قسمتش بشه بره سر زندگیش

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2706