2733
2739
عنوان

خوابم نميبره اخر شبى بيايد حرف بزنيم

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 64 پست

ماھم قرار بود پنج شنبه بریم مسافرت ولی با شوھرم بحثم شد اونم وسط عصبانیت ز زد ب خواھرش که ما نمیایم😐البته بعدش پیام دادہ بود که میایم ولی از کارش خیلی بدم اومد میخوام حرفم به کرسی بشونم و نرم 

فکرم درگیر نامزدی داداشم ھست 

فکر درگیر اینه ک بعضی موقعھا مادر خوبی نیستم

😁

شب روز تو فكر ني نيمم كه سالم به دنياد بياد بغلش كنم محكم بوسش كنم يعني ميشه اي خدا منم به سلامتي زايمان كنم براي بچم اتفاقي نيفته دارم ديونه ميشم از بس فكر كردم

تو٢٣سالگي كناره موهام سفيد شده😓😓😓😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درمورد جاری تم : زمان بندی زندگی هرکس با دیگری فرق داره خودتو درگیر مقایسه نکن

نه اصلا درگير مقايسه نكردم تنها حسى كه دارم خوشحاليه فقط دارم خودمو جاى اون ميذارم همش تو دلم بهش ميگم افرين به شجاعتت😂

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2731
سلام.از کاربر شقایق خبری دارید؟همون که فکر میکرده الکی به شوهرش بدبین شده ورفته پیش مشاور بعدش فهمید ...

نه من خيلى وقت بود نيومده بودم نى نى سايت

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
واى دقيقااااااا فكر اين روزاى من  به مادرشدن فكر ميكنم ميترسم يادم ميفته چقد كار هست كه نكردم ...

دقیقا... همش میگم بچه ک بیاد همه طوره دست و پای آدمو میبنده. میگم دیگه نمیرسم برا خودم باشم نمیتونم برا خودم کاری انجام بدم و میترسم 

ن بابا وبلاگ برا چیته  واقعا فاز اینایی ک زود بچه دار میشنو نمیفهمم حتما پاش تو زندگی قرصه ولی ...

فقط تو كف مدل مانتو ام😂😂

دقيقا تازه شوهرشم بيكارن به زور يه ماشين خريدن مسافر كشى ميكنه تا يه هفته پيش هم خونه مادرشوهرم زندگى ميكردن تازه مستقل شدن البته خدا بزرگه ميرسونه روزيشو ولى يكم ريسكه من كه گذاشنم ٢٠ سالم تموم بشه بعدش يه فكرى ميكنم واسه بچه

2740
چون زن موفقی بودم و هستم.و با پسرش دوس بودم قبل ازدواج.اینم دوتا دلیلش عروس بدبخت و تووسری خور میخا ...

عجب مادرشوهرى

ولش كن بسپارش به خدا انقد بى محلشكن تا از رو بره

خیلی سخته شیرمم خشک شده دارم شیرخشک میدم سخته

خدا حفظش كنه نى نى تو😘