2733
2739
عنوان

خوابم نميبره اخر شبى بيايد حرف بزنيم

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 64 پست

سلام خانومای گل خواستم بهتون یه سایت معرفی کنم اگه دوست داشتین میتونین بهش سر بزنید کسب درآمد رایگانه که خودمم چند وقتی میشه که ازش استفاده میکنم بدون هیچ هزینه ای فقط با دیدن تبلیغات 10 ثانیه ای که خودش معرفی میکنه و یا پیدا کردن سایتاشون داخل گوگل امیدوارم نتیجه بگیرین ب امید خدا لینکش و میزارم پایین 

https://facenama.com/signup/r:1686731

منم تو فکر خیلی چیزام جای گفتنش نیس دخترم بی نهایت لجبازه  و حرف گوش نکن نمیدونم چیکار کنم ما ...

وای من پسرم رسما دیوونمون کرده واقعا نمیدونم چطور باهاش رفتار کنم محبت میکنم خوبی میکنم مهربون میشم هییییچ فایده ای نداره.لجبازهههههه..انقدر امشب داد کشیدم و خودمو زدم از دستش که حد نداره..نمیدونم دردمو به کی بگم به ولله خسته شدم ...به هرکی بگی میگن خدا  نعمت مادری بهت داده خیلیا آرزو دارن جای تو باشن و تو حسرت بچه موندن...

بخدااا من ناشکری نمیکنم اندازه دنیا پسرمو دوست دارم ولی خوب منم آدمم دل دارم دلم میخواد فقط برای یکبار هم که شده لحبازی نکنه و باهام راه بیاد...

امشب من سکته میکنم از دستش. میدونم..از ناراحتی امشب کلی از موهام ریخت باور میکنی..

.(عاشق بچه 92)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمئنم نى نى ات سالم مياد بغلت  فكر موى سفيدى ؟؟؟؟ من از ١٥ سالگى ٢٠ تا شاخه مو سفيد وسط سرم د ...

نه منظورم از استرس بچه موهام اين جوري شده

اي كاش اصلا همه سرم سفيد بشه اما بچم سالم بياد بغلم

الهى بميرم برا دلت😢 غصه نخور ان شالله به وقتش نى نى دار هم ميشى اگه دكترا گفتن مشكلى ندارين حتما ند ...

خدا نکنه عزیزم❤ممنونم

قد آسمون خودتو دوس داشته باش باور کن تو دنیا هیچی ارزشش بیشتر از خودت نیس👧
2731