2726

ذهنم خيلى شلوغه كلا خوابم نميبره

بنظرتون ادم اگه يه وبلاگ بزنه بعد خاطرات شخصى شو توش بنويسه بده؟ من خيلى فضاشو دوست دارمو اما احساس ميكنم حريم شخصيم از بين ميره و يا اينكه يه اشنا بفهمه سو استفاده كنه

راستى امروز فهميدم جاريم بارداره سه ماهه عروسى كردن تازه بعدشم يك سال از من كوچيكتره ينى ١٨ سالشه تازه عروس سوم هست ولى من دومم باورم نميشد انقد زود بخواد بچه دار شه

ميخوام يه مانتوى مشكى واسه محرم بدوزم ولى هر چقدر ميگردم مدل باب ميلم پيدا نميشه

خلاصه... 🧐🧐 

شما هم فكر و خيالاتونو بريزين بيرون

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فکرم درگیر کارو درسمع درگیر شوهرم درگیر مامانش ک ازم متنفر بودو هست و ارزوش مرگ منع درگیر اینده د ...

اى خدا مادرشوهر بد يكى از عذاب هاى الهيه

حالا چرا از تو بدش مياد

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

ن بابا وبلاگ برا چیته 

واقعا فاز اینایی ک زود بچه دار میشنو نمیفهمم حتما پاش تو زندگی قرصه ولی خب باید دو سه سال اولو صبر کنی ببینی شرایطشو داری یه بچه بیاری و ایا اون بچه در رفاه بسر خواهد برد 

مانتو هم ساده بلند نمیدونم طرحی ک تو ذهنمه چطور توصیفش کنم😂😂😂😂

2706