2737
2734
عنوان

خوابم نميبره اخر شبى بيايد حرف بزنيم

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 64 پست

الهییییی 

منم میخوام واسه خودمو دخملم محرمی بدوزم😁💟 دوسه تا مدل واسه دخملی دیدم

موضوع شمارو میذارم علاقه مندی هام 

مدل مناسب دیدید بی زحمت بفرستید❤ نی نی هم میاد صبور باشید و متوسل و متوکل به خدا💟

خدا هست.

فکرم درگیر اینه که حال ندا م فردا بچه رو ببرم بهداشت

اینکه ۸ سال گواهینامه گرفتم میترسم پشت ماشین بشیم

و تقریبا رانندگی کردن من شده جز آرزوهای بچه هام .

اینکه نمیتونم پسرم و کنترل کنم تو خونه زیاد بدو بدو نکنه و همسایه پایینی مو ن همش پیام میده چه خبرنامه

اینکه..شاید هفته بعد بریم؟ مسافرت خداکنه پریود بشم فردا پس فردا تا هفته بعد تموم شه

هزار تا فکر دیگه

بمون  پای چیزی که بهش اعتقاد داری حتی اگه مجبور باشی تنها وایسی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دخترم بیخواب شده نمیزاره بخوابم تازه یه شیشه شیر بهش دادم..اه

واى بچه دارى سخته واقعا ها خدا قوت من شوهرم گير داده نى نى بياريم من ميكم نميتونم اينهمه سختى هاشو تحمل كنم حداقل ٢٠ سال و رد كنم بعد

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2731
اى خدا مادرشوهر بد يكى از عذاب هاى الهيه حالا چرا از تو بدش مياد

چون زن موفقی بودم و هستم.و با پسرش دوس بودم قبل ازدواج.اینم دوتا دلیلش

عروس بدبخت و تووسری خور میخاست.

ب جان همین ی داداشم به جون شوهرم قسم،حتی یکبارم بدشو جلو شوهرم و خانوادم نگفتم و همیشه شوهرمو محبور کردم بهش سرویس بده.

2740
اووووه حالا کی ازبین این همه وبلاگ وبلاگ شمارو پیدا میکنه از اسامی و مکان های مستعار استفاده کن منم ...

راست ميگى ها كى ميخواد بفهمه حالا من كلا ذوق نويسندگيم زياده يه وبلاگ زدم اولش هر روز مطلب ميذاشتم نه خاطره ها بيشتر متن ادبى  از وقتى رفتم كلاس خياطى كلا رهاش كردم ولى الان دلم ميخواد يه وبلاگ خاطره داشتم

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

یسال و نیمه اقدامم ولی خبری نیست زیاد جدی نمیگرفتم میگفتم هنوز زوده تازه ازدواج کردیم انشالا یروزی میشه اصلا خودمو جلوی هیشکی نمیشکستم ولی دیگه نمیشه شوهرم افسردگی گرفته اصلا باهام حرف نمیزنه هروقتم به روش میارم میگه نه اینطور نیست،دکترم رفتیم گفتن هیچکدوم مشکلی ندارین خدایا من هیچکسو ندارم خانما توروخدا واسم دعا کنید هیچکسو ندارم باهاش دردودل کنم نه خواهری نه برادری میترسم بچه دارهم نشم تنهاتراز اینم بشم شوهرم که همدمم بود دیگه اونم نیست بخدا دیگه هیچ دلخوشی واسم نمونده خانواده ی شوهرمم که نگم براتون وای خدا اونروزو نیاره که بفهمن ما بچه دار نمیشیم،دارم سکته میکنم از فکروخیال شوهرمم ۳۰ سالشه ۱۱ سال ازم بزرگتره،گوشم کر شد از بس گفتن سن شوهرت داره میره بالا عجله کن ،خدایا چرا شرایطم اینطوره چرا مجبور شدم زود ازدواج کنم تا تو ۱۹ سالگی غصه نازایی بخورم،هووووف

قد آسمون خودتو دوس داشته باش باور کن تو دنیا هیچی ارزشش بیشتر از خودت نیس👧
خیلی وقتا ب نینی فکر میکنم و از خیلی چیزا میترسم. نمیدونم چطوری باید مسئولیتش قبول کنم، نمیدونم بقیه ...

واى دقيقااااااا فكر اين روزاى من 

به مادرشدن فكر ميكنم ميترسم يادم ميفته چقد كار هست كه نكردم و اگه بچه دار بشم ديگه نميتونم فكر ميكنم چقد از زندگى دو نفره مون لذت كافى نبردم چقد بچه دارى مسووليت داره

منم تو فکر خیلی چیزام جای گفتنش نیس دخترم بی نهایت لجبازه 

و حرف گوش نکن نمیدونم چیکار کنم

مامانم میگه داری پیر میشی کی میخای دومی رو بیاری 

به هیش کدوم از ارزوهام نرسیدم 

کلی برنامه انجام نداده کلی جای نزفته برای دیدن 

همش میترسم مسیر یه چیزی تموم شه تهش هیچ خبری نباشه 

همش دوس دارم مسیر ادامه پیدا کنه 

و پول میخوام پوله زیااااااد