2733
2734
عنوان

تلخ ترین حس زندگیم رو امشب تجربه کردم.😢

| مشاهده متن کامل بحث + 113685 بازدید | 1055 پست
تو فکر زن گرفتن نیست. من هم هرگز نمیتونم تو روی این عموم وایسم.بس که مهربونی کرده بهم.به من و همه ج ...

خب چرا نمیره گفتار درمانی بخدا خیلی خوب بهتر میشه

میشه برای نی نی دار شدن منم ی صلوات بفرستین؟؟؟هر کی فرستاد بگه من براش دوتا بفرستم😘😘😘ساعت زندگیتو روی آدمای بی ارزش کوک نکن...یا عقب میمونی یا خواب میمونی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از وقتی عضو سایت شدم و تاپیکا رو خوندم اندازه الان ناراحت نشده بوووودم😭😭😭😭😭

من چی کار کنم؟؟؟😭😭😭😭😭😭😭دارم دق میکنم.

فکر نکم دیگه هیچ وقت قدر امشب ناراحت بشم.

2742
زدم 

خدا خیرت بده بخدا برات میخونم

میشه برای نی نی دار شدن منم ی صلوات بفرستین؟؟؟هر کی فرستاد بگه من براش دوتا بفرستم😘😘😘ساعت زندگیتو روی آدمای بی ارزش کوک نکن...یا عقب میمونی یا خواب میمونی

جان مادرتون گزارش بزنین 

هر روز لینک ی تاپیک تو بذار تو تاپیک نی نی یار حذف تاپیک ..  

اخه میخام زود زود حذف بشه

2740
خودش مایل نیست.میگه تو خونه ی تنها دیوونه میشم. بعدشم برادرا و خواهرش خودشون و میکشن برای این.باباش ...

خب چرا ازدواج نميكنه كمكش كنيد ببريدش پيش يه روان شناس خبره 

بخدا درمان ميشه 

بعد هم براش يه زن خوب بگيريد حالش خيلي خوب ميشه 

طفلي داره عذاب ميكشه 

مشكلش از يه طرف 

اين كه همش حس ميكنه باباش وجودش و باعث سرافكندگي خودش ميدونه از يه طرف ديگه

خدایا شکرت 🙏🏻
زدم

خدا خیرت بده قول میدم 5 تا حمدو بخونم

بچه ها من این تاپیک رو برای خودم زدم. چی کار کنم آروم بشم و امشب یادم بره.چون میترسم بخوابم سکته کن ...

وقتي حال تو اينه 

حال اون بيچاره چيه 😭😭😭

خدایا شکرت 🙏🏻
بچه ها من این تاپیک رو برای خودم زدم. چی کار کنم آروم بشم و امشب یادم بره.چون میترسم بخوابم سکته کن ...

تنها راهش اینه ک بری با همون پسره درد و دل کنی بگی من پشتتم من دوستدارم حتی اگه هیچکی دوست نداشته باشه 

2706