2752
2734
عنوان

تلخ ترین حس زندگیم رو امشب تجربه کردم.😢

| مشاهده متن کامل بحث + 113687 بازدید | 1055 پست
پسر عموت تحصیلاتش چیه؟ شغلش؟

لیسانس زبان داره.چون تو ارتباط اجتماعی خیلی ضعیفه نه تونست درسش رو ادامه بره و نه شعل بیرون از خونه پیدا کنه.کارش الآن ترجمه ی اینترنتی.اینترنی سفارش میگیره و تحویل میده.

پسر عموت تحصیلات داره... هیچ کاری انجام میده یا نه؟؟؟منظورم اینه که مهارتی داره یا نه...درآمد نداره .؟؟؟

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اگه‌ جات بودم همون لحظه پامیشدم میگفتم لیاقت پدر بودن نداری....یه جوری کع بقیه هم یه چیز بارش کنن...خدایا به کیا آخه بچه میدی اونم به این ماهی خدا کنه یه زن خوب گیرش،بیاد و بهترین زندگیو به هم بزنه جوری که باباش حسرت داشتن بچشو بخوره........کش خر،،احمق نفهم کثافط خاک برسر عوضی

خانوما تورو قران برای تایپیک اول و اخرم گزارش بزنین بخدا براتون 5 تا حمد میخونم

میشه برای نی نی دار شدن منم ی صلوات بفرستین؟؟؟هر کی فرستاد بگه من براش دوتا بفرستم😘😘😘ساعت زندگیتو روی آدمای بی ارزش کوک نکن...یا عقب میمونی یا خواب میمونی
2731
تشویقش کنید بره گفتار درمانی شاید لکنتش قابل درمان باشه وحتما پیش مشاور بره تا اعتماد به نفسش بالا ب ...

درمان نمیشه وقتی بکوبه تو دهن جوون 32 ساله  از بچگی اینقد سرکوبش کردن که اگه کم بوده لکنت زبونش زیاد شده استرس داره موقع حرف زدن 

خب عموت چرا ی خونه جدا نمیگیره ک برع مستقل زندگی کنه برا خودش

خودش مایل نیست.میگه تو خونه ی تنها دیوونه میشم.

بعدشم برادرا و خواهرش خودشون و میکشن برای این.باباش فقط دوسش نداره.

خانوما تورو قران برای تایپیک اول و اخرم گزارش بزنین بخدا براتون 5 تا حمد میخونم

بچه های این تاپیک فعلا خیلی ناراحتن..😔😔😔

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔
خودش مایل نیست.میگه تو خونه ی تنها دیوونه میشم. بعدشم برادرا و خواهرش خودشون و میکشن برای این.باباش ...

باز خدارو شکر ک اونا دوسش دارن تو رو خدا برای تایپیکام گزارش بزن

میشه برای نی نی دار شدن منم ی صلوات بفرستین؟؟؟هر کی فرستاد بگه من براش دوتا بفرستم😘😘😘ساعت زندگیتو روی آدمای بی ارزش کوک نکن...یا عقب میمونی یا خواب میمونی

شایدم عموت از اینکه پسرش تلاشی برای بهتر شدن نمیکنه یه لحظه عصبی شده واون رفتار و کرده هرچند خیلی اشتباه بوده کارش ولی گاهی خودمونم ممکنه از روی دلسوزی بیش از حد برای بچه هامون وبرای اینکه متوجه سستی خودشون بشن دعواشون کنیم یا سرزنششون کنیم...نگفتی موقعیت شغلی و تحصیلی داره یانه

من اگه‌ جات بودم همون لحظه پامیشدم میگفتم لیاقت پدر بودن نداری....یه جوری کع بقیه هم یه چیز بارش کنن ...

تو فکر زن گرفتن نیست.

من هم هرگز نمیتونم تو روی این عموم وایسم.بس که مهربونی کرده بهم.به من و همه جز پسرش.

مسخره نیست واقعا؟؟!!!!

بچه های این تاپیک فعلا خیلی ناراحتن..😔😔😔

تورو قران گزاش بزنین تورو خدا