2752
2734
عنوان

تلخ ترین حس زندگیم رو امشب تجربه کردم.😢

| مشاهده متن کامل بحث + 113687 بازدید | 1055 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما تو کودکی انقدر بچشو کتک زده که الان لکنت داره آدم حداقل جلوی جمع باید هوای بچشو داشته باشه

نه نزده.لکنت رو هم داشت از اول.اتفاقا خیلی تلاش هم برای درمانش میکرد ولی به خاطر عدم اعتماد به نفسش خوب نشد.

2731
زیره صفر. عمم رفت بهش گفت بکن برو از این خونه.بچه ای باید ور دل بابا جونت باشی؟؟؟ برگشته میگه کجا ...

از وقتی عضو سایت شدم و تاپیکا رو خوندم اندازه الان ناراحت نشده بوووودم😭😭😭😭😭😭

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔
زیره صفر. عمم رفت بهش گفت بکن برو از این خونه.بچه ای باید ور دل بابا جونت باشی؟؟؟ برگشته میگه کجا ...

کاش کمکش میکردین... ازون خونه بیاد بیرون ... بفرسینش کلاسای اعتماد به نفس و خودشناسی ... بی تفاوت نباشین لطفا 

دلم میخواد هر چی از دهنم دربیاد به عموت بگم ولی چون پسر  خودم مریضه میترسم خدا منم تو شرایط عموت قرار بده فقط دعا میکنم خدا خودش به راه راست هدایتش کنه

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
عموت خودش نقطه ضعفه یه روزی خدا همه چیزو میگیره ازش حالا ببین 

به خدا آدمیه که اگه ببینیدش باور نمیکنید ماجرای امشبو.

اونم آدمه.اشتباه داره.اشتباهش هم اینه.

بیچاره پسرش.😢😢

👏👏👏👏

بخدا دلم گرفت آخه مگه کسی دوس داره اونجوری باشه همه دوس دارن همه چی تموم باشن اما دست خود آدم ک نیس😒 بنظرم اون پسر مسخره کردن و کتک زدن نداره چون کار خداست و دست خودش نیست اما عموش مسخره کردن داره چون شعور دست خود آدمه 

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 
بچه ها عموی من پسرش رو به چشم نقطه ضعف میبینه.از همون اول همین جوری بوده. منطقش اینه که منی که همه ...

خب عموت چرا ی خونه جدا نمیگیره ک برع مستقل زندگی کنه برا خودش

میشه برای نی نی دار شدن منم ی صلوات بفرستین؟؟؟هر کی فرستاد بگه من براش دوتا بفرستم😘😘😘ساعت زندگیتو روی آدمای بی ارزش کوک نکن...یا عقب میمونی یا خواب میمونی