2733
2734
عنوان

اونایی که شوهراشون خسیسه بیاین.حتی اگ یه کوچولو این اخلاقو دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 974 بازدید | 66 پست
اخه چقد حرف بزنم چقد دلیل بیارم چقد زبون بریزم چقققققد خسته شدم حسرت یه پول گرفتن بدون دردسر به دلم ...

عزیزم  غصه نخور منم  اونجورم  بهم پول نمیده  ولی  به خونه وخودم خرید مکنه هرجی  بخام  

فقط حیدر امیرالمومنین است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همین حسو دارم. دارم تحملش میکنم. اون گرمه ولی من ماهی یبارم حاضر نیستم باهاش رابطه طاشته باشم ...

ببین ببخشید رک میگم . چون خودت راحت گفتی ‌. یه چیز ذاتی تو نه همه ولی بعضی کشاورزا هست . بخاطر شغل و سبک زندگی و پولی که تو دستشونه اینطوری بار اومده دست خودش نیست . کشاورزا یا کلا کسایی که قبلها تو دهات و جاهای دور از مراکز رفاهی زندگی میکردن ناچار بودن بشدت پول جمع کنن تا اگه دوره گردی اومد یا خودشون سالی به دوازده ماه رفتن شهر بتونن یکجا مایحتاج رو تهیه کنن . من به نظرم بجا درد و دل ابنجا با یه مشاور صحبت کنید

2731
ببين مال تو خرج ميكرده ولي كم مال من تازه من خروشوف ميدادم

کاش من دستم تو جیب خودم بود .

خدا صبر بده به هردومون.

بچم ارزو یه دو ورخه پلاستیکیو داره میگه میخرما بعد میگه اینا بدرد نمیخوره بزرگ که شد بزاش میخریم😔اسباب بازی زیاد نداره همش برا سیسمونیه که  مادرم داده.

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
ببین ببخشید رک میگم . چون خودت راحت گفتی ‌. یه چیز ذاتی تو نه همه ولی بعضی کشاورزا هست . بخاطر شغل و ...

مشاور نمیاد تازه اگ بگی خسیسی قهر میکنه میگه من چی کم گزاشتم بیا کارگرای زن سرزمینو ببین تو افتاب چه زجری میکشن. .

اداعای ولخرجیو هم داره.

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
2740

همسر منم خسیسه خانوادگی هست .ولی همسرم در این حد نیست .ماهانه ی مبلغی فقط به خودم میده .کل خرج خونه رو هم میکنه

فقط مثلا زیاد نمیخره .خورد خورد خرج میکنه من دوس ندارم

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 
مشاور نمیاد تازه اگ بگی خسیسی قهر میکنه میگه من چی کم گزاشتم بیا کارگرای زن سرزمینو ببین تو افتاب چه ...

دقیقا شوهر منم گاهی میگه که من خیییییلی ناراحت میشم آخه اصلا درخواست زیادی هم ندارم

خدا لنتش كنه معلوم ني اين پولارو برا كي ميخواد

خانوادشم همینجورن .

هروقت من ازش پول میخام نمیده دعا میکنم دو برابرشو ضرر کنهـ بقران همینجورم میشه.

2706