2733
2739
عنوان

اونایی که شوهراشون خسیسه بیاین.حتی اگ یه کوچولو این اخلاقو دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 974 بازدید | 66 پست

بهش میگم حداقل انصاف داشته باش عین خیالش نیست بخدا بچم یه چیزی بخواد لرز برم میداره. مثل کفش و لباس. دعوایی راه میندازه تا دوسه هفته... تازه کمترین قیمتشم میگیره

من و باز آن دعاها که یکی اثرندارد🌱
جدا حتی پوشک واااای نه شوهر من فقط سر لباس خسیس که اونم تقصیر خود احمقم بود از اول ازدواج همش میگفت ...

خواهرراش همینجور بودن منم اوایل دلم برا بچم میسوخت هی تو سرم میخوندن که عفونت میکنه و اینا مامانمم برام مینی واش خریده بود بعد دیگ شد عادت براش.

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهش میگم حداقل انصاف داشته باش عین خیالش نیست بخدا بچم یه چیزی بخواد لرز برم میداره. مثل کفش و لباس. ...

حرفای دل منو میزنی😔

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
پول نمیزاره خونه همیشه تو کارته کارتشم اس ام تس میاد. مگه من چقد لباس میخرم که ده تومن ده تومن جمع ...

بگو بلد نیستی چیه جنس گرون شده... اصلا بیل باهم بریم خرید.. یبار اینجوری بگی. دیگه نمیگه بهت انداختن

2742

باید خیلی پشتکار داشته باشی برای حل این مسئله. من یادمه اولین سال که رفته بودم خرید عید، شوهرم دم در پاساژ اینقدر باهام بد حرف زد که اشکم رو درآورد و من دیگه چیزی نخریدم. همیشه همین بود. مجردی کلی لباس داشتم. مادرشوهرم هرجا میشست میگفت عروسم همه پولها رو لباس میخره. اینقدر درگوش پسرش میخوند. به من هم میگفت که ما برای لباس هزینه نمیکنیم. فقط برای غذا هزینه میکنیم. اینقدر دعوا انداخت که الان واقعا میترسم از شوهرم برای خرید کردن. گرچه اخلاق همسرم بهتر شده اما من همچنان ازش میترسم که چیز گرون نخرم. زیاد نخرم. باید بری مشاوره. این مسئله باید حل بشه برات. 

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

خانمی شوهر منم خسیسه.ادم اصلا نمیتونه دوستشون داشته باشه.ی لباس برا خوذش نمیخره مه دل من وا شه.همش امروز وفرذا میکنه .ماهی دویست بهم میده.ولی من از جیبشم ور میدارم.زن ولخرجی هم نیستم.فقط بر میدارم اگه روزی خواستم برم سفر کم نیارم.جونکه خیلی کم بهم میده.هر وقت بتونم پول ور میدارم وحق خودم میدونم.اخه ما زنها مگه چ حقی داریم؟؟مهریه امو کی داده؟؟؟؟برا بجه خودشم زورش میادخرج کنه .منم از پول خودم برا بچه خرج میکنم ویواشکی خرج کردمو ور میدارم

تازه بعد از ۶سال بحث خاضر شده مبلغی بهم بده.کلی هم سرش منت میذارم.خودم ب درک ولی نمیذارم چیزی تو دل بجه ام بمونه.میتونه تو کارش پیشرفت کنه.ولی تلاش نمیکنه قانعه.منم کفتم انقدر ازش پول میبرم که تو فکر مار کردن بیفته